6 зухвалих висловлювань Карла Лагерфельда про красу

10 вересня 2018

4 вересня 85 років виповнюється німецькому дизайнерові Карлу Лагерфельду, який почав кар'єру ще в середині 1950-х років.

Карл Лагерфельд

Нескінченно цитований Лагерфельд завжди прямолінійний й відвертий. Особливо коли справа стосується образів, які він любить. Після того, як Vogue.ua з'ясував, що в косметичці в дизайнера, представляємо найкращі «лагерфельдизми» про здоров'я, моду й тренди. 

Про зачіску

«Кjли я втомився від моди на довге й кучеряве волосся, а воно в мене саме таке, я почав збирати його. Сталося це в 1976 році. Хвіст – найпростіша зачіска. Для мене вона ідеальна, оскільки я не дуже обдарований перукар. Я не люблю гелі й подібні засоби, використовую тільки білу пудру для зачіски: моє волосся не таке вже й білосніжне від природи».

Про жертви заради моди

«Я скинув більше 90 кг, щоби носити костюми Еді Слімана».

Про татуювання

«Я думаю, що татуювання жахливі. Це - як усе життя носити сукню Pucci, не знімаючи».

Про фізичне навантаження

«Я багато тренувався, поки мені не виповнилося 20. Тоді у мене був сильний, можна сказати, стьобаний прес… І тут все, як у Chanel»

Про дієти

«Починайте дієту, коли у вашому житті період оптимізму й щастя».

Про красу

«Краса чи бажання бути красивою саме по собі - небезпечна мотивація. Хтось одного разу сказав: "Невже любити когось за красу - це дійсно любити?". Респектабельного зовнішнього вигляду достатньо, щоби люди почали цікавитися вашою душею. Тільки досвід робить нас цікавими й тими, хто ми є. А період в житті, коли вам здається (чи ні), що ви виглядаєте погано, може стати корисним і необхідним». 

Карл Лагерфельд · Chanel · прически · Неделя моды в Париже · диета ·

Ще в розділі Персона

Популярне