Журнал VOGUE

Підписатися
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь

10 мудрих цитат Періс Гілтон

17 лютого 2022

Сьогодні свій 41-й день народження святкує Періс Гілтон, епатажна спадкоємиця мережі готелів «Hilton Hotels», яка прославилася участю в реаліті-шоу «Просте життя» і своїми гучними виходами у світ. У пресі вона дістала імідж легковажної тусівниці, але чи так це насправді? Сама Періс запевняє, що це амплуа, яке допомагає їй будувати бізнес і приносить непогані дивіденди. Ми вирішили зібрати її мудрі висловлювання й нагадати, що не можна судити книжку за обкладинкою, або людей — за вигаданим іміджем.

«Байдуже, що відбувається у твоєму житті, головне, хто у твоєму житті».

«Ми маємо дві війни, економіка занепадає, мільйони людей лягають спати голодними і мільйони вмирають від голоду, геноциду, військових конфліктів та епідемії СНІДу. Ми катастрофічно занехаяли довкілля. Я не скажу, за кого голосувала, але він — афроамериканець».

«Моє публічне життя — шалений калейдоскоп. У звичайному житті я набагато сором’язливіша і скромніша, але на іміджі цілодобової тусівниці я збудувала свій бізнес, і він приносить мені непогані дивіденди».

«Одягайтеся добре, хоч куди прямуєте. Життя занадто коротке, щоб змішуватися з натовпом»

«Не обмежуйте себе тим, що думають інші. Ви можете це зробити, ви можете вчинити так, як вважаєте за потрібне. Ви можете досягти того, у що вірите».

«Успіх — це коли ви озираєтеся назад, і спогади змушують вас усміхатися».

«Люди поливають дощем твоє життя, бо заздрять твоєму сонцю, втомившись бути в його тіні».

«Якщо ви погоджуватиметеся на все що завгодно, ви ніколи не знатимете, чого справді гідні».

«Найкращі речі в житті — невидимі. Ось чому ми заплющуємо очі, коли цілуємося, сміємося та спимо».

«Не має значення, що в тебе на голові, головне — уяви, що на ній корона».
 

Ще в розділі NAME

Популярне