RU UA

Журнал VOGUE

Підписатися
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь

К’яра Ферраньї показала груди, не порушивши пристойності

29 вересня 2021

К’яра Ферраньї опублікувала фото, на якому продемонструвала груди, але водночас втрималася у формальних межах пристойності

1,6 мільйона «вподобайок» менш як за добу набрало фото К’яри Ферраньї, на якому вона позує в прозорому топі-сітці, без спідньої білизни. Фото — справжнісінька провокація: воно наочно демонструє, що об’єктивація жіночих грудей — давно застаріла.

Проте формально правила інстаграму дотримані: соски К’яри приховують золоті накладки. Топ Schiaparelli, у якому К’яра зухвало обігрує тему Free the Nipples, іронічно інтерпретує суспільне табу. Моралізатори можуть бути задоволені, але чи будуть? — це питання.

@chiaraferragni

Тим часом на фото видно, що К’яра «вигуляла» топ на всіх знакових локаціях Парижа: у кадрі видно Єгипетський обеліск на Площі Згоди, знамениті паризькі двері, пофарбовані в синій колір, Вандомську площу, на якій розташований бутик Schiaparelli.

@chiaraferragni

@chiaraferragni

@chiaraferragni

знаменитості · Кьяра Ферранья ·

Ще в розділі Look

Популярне