RU UA

Журнал VOGUE

Підписатися
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь

Знайомство з аксесуарами для дому Dolce & Gabbana Casa

02 грудня 2021

Початок зими ознаменувався великим відкриттям — Dolce & Gabbana пропонують ознайомитися з колекцією аксесуарів для дому Casa. Вироби колекції, від оксамитових подушок до порцелянового посуду, будуть доступні тільки онлайн на сайті бренду і на Farfetch до 31 грудня.

Колекція Dolce & Gabbana Casa втілює чотири теми: Blu Mediterraneo, Leopardo, Carretto Siciliano, Zebra. Кожен предмет засвідчує повагу до традицій та інновацій — головних цінностей бренду.

Досить поглянути на будь-який виріб колекції, щоб зрозуміти, яку тему він висвітлює. Ось вовняна ковдра із зображенням зебри запрошує на сафарі. У коробці з фактурним леопардовим принтом чекає на свій вихід свічка з ароматом свіжості цитрусових або елегантністю квіткових нот, що нагадують про літо. Яскраві подушки з характерними для Dolce & Gabbana зображеннями яскравих кольорів певно натякають на сонячну Сицилію.

 

Колекція посуду з кольорових келихів і скляних ваз химерних форм, тарілок і блюд, що готові стати окрасою святкового столу, — насолода для очей і душі.

Dolce&Gabbana ·

Ще в розділі Бренд

Популярне