VOGUE UA CONFERENCE 2019EARLY BIRDS PRICE! До 31 серпня
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь

Темна романтика: колекція Marni Resort 2018

09 листопада 2017

Креативний директор Marni Франческо Ріссо - відомий шанувальник фільмів жахів, які й надихнули його на створення нової круїзної колекції. Вона вийшла одночасно драматичною та ніжною, несподіваною та суперечливою, але при цьому в ній впізнається ДНК довіреного Ріссо бренду.

Дизайнер зробив ставку на надоб'єм - штанини на брюках настільки широкі, що їх можна сплутати зі спідницею, а у величезних плащах А-подібної форми можна просто сховатися. Як це пов'язано з фільмами жахів - відповісти складно, але за словами Рісс, саме про них він думав під час роботи. А також надихався конструктивістським мистецтвом, особливо - складними принтами 1920-30 рр. "У них розкіш ідеально поєднується з потужною графікою - це те, що я шукав", - пояснює дизайнер.

Знайшлося в колекції місце й хутру - візитівці Marni. Ріссо переважно використовував його на горжетках, якими доповнив ніжні летучі сукні й інфантильні комплекти зі срібними шортами та смугастими топами.

Читайте також:

Назад в майбутнє: Balenciaga Resort-2018

Marni · Resort 2018 ·

Ще в розділі Бренд

Популярне