RU UA

Журнал VOGUE

Підписатися
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь

Сильне плече: Saint Laurent осінь-зима 2019/2020

27 лютого 2019

Ентоні Ваккарелло точно знає, як поводитися зі спадщиною дизайнера, чиїм іменним Домом він керує. Це було зрозуміло ще з першого образу, коли на подіум вийшла модель в сірому вовняному широкоплечому пальті, яке було натхненне образом Бетті Катру – однієї з муз Сен-Лорана.

Saint Laurent осінь-зима 2019/2020

Saint Laurent осінь-зима 2019/2020

З моменту свого призначення майже три роки тому Ваккарелло, здавалося, почувався комфортно, коли вивчав ту спадщину Іва Сен-Лорана, яка найближче збігалася з його естетикою – обидва дизайнери обожнюють все коротке. Але за 40 років існування архіви YSL збільшилися до неймовірних розмірів. Останні роботи Ваккарелло досліджували кілька епох і моментів цієї спадщини, але аспектом, який порадував гостей осінньо-зимового шоу, був крій – міцний, об'ємний і зосереджений на плечах.

Saint Laurent осінь-зима 2019/2020

Saint Laurent осінь-зима 2019/2020

«Я хочу дати більше влади жінкам, і я думаю, що їм потрібне надійне плече», – заявив дизайнер за лаштунками шоу. Ваккарелло зізнався, що він витратив шість місяців, щоб отримати правильні пропорції, і що всі піджаки обов'язково зроблені з підкладкою, щоб плечі простягалися на два сантиметри за шви. «Все шоу зроблене вручну, – розповів дизайнер. – Тепер нам потрібно з'ясувати, як вдосконалити дизайн, щоб його можна було відтворювати на заводі».

Saint Laurent осінь-зима 2019/2020

Іншим яскравим відсиланням до архівів YSL стала частина лінії, яка неминуче асоціювалася з опіумними сімдесятими і колекцією «Скандал» весни 1971 року. Розкішні вечірні жакети з бісеру, одягнені на мікрошорти, швейцарські панчохи, чоботи до коліна, флуоресцентні яскраві відтінки, об'єми і ультраміні.

Saint Laurent осінь-зима 2019/2020

Saint Laurent осінь-зима 2019/2020

Фірмові міні-сукні Ваккарелла, здавалося, ніколи не мали кращого вигляду. Величезний червоний оксамитовий бант, обробка з чорного атласу, помітні чорні панчохи – все разом збиралося в цілісну картину французького шику. Тим часом, чорна сукня з лелітками у стилі кутюр з позолоченими гудзиками стала справжньою одою для Іва. Чиста мода з великої літери «М».

Переглянути всю колекцію Saint Laurent осінь-зима 2019/2020

Saint Laurent · Неделя моды в Париже · Anthony Vaccarello · Энтони Ваккарелло · осінь-зима 2019/2020 ·

Ще в розділі Бренд

Популярне