Пікнік біля Висячої скелі: ELENAREVA весна-літо 2018

06 вересня 2017

Містичний фільм Пітера Віра «Пікнік біля Висячої скелі» продовжує надихати дизайнерів на нові роботи. І якщо в австралійському фільмі летучі сукні з орнаментальною вишивкою, невеликі капелюшки й стрічки у волоссі носили тендітні школярки з закритого пансіону, то на показі Олени Реви ці дівчата безсумнівно вижили після прогулянки до Висячої скелі в день Святого Валентина і вже подорослішали.

ELENAREVA весна-літо 2018

«Прямі цитати занадто передбачувані, ми вирішили експериментувати. В результаті замість легковажних солом'яних капелюшків образи моделей доповнюють панами зі щільної шкіри насичених кольорів - чорнильного, чорного і димчасто-сірого» - розповідає Олена Рева.

ELENAREVA весна-літо 2018

У колекції, яка здебільшого складається з монохромних нарядів, наявні два рослинних принти. Для роботи над їх створенням команда бренду запросила художницю Настю Жеребецьку, відому з проектів «Emojination», «Жили - Були» і «Armchair». Настя розробила кілька малюнків на основі символів картини «Народження Венери» - троянди, гінкго, кислиці і волошок.

ELENAREVA весна-літо 2018

ELENAREVA весна-літо 2018

 

Летучі сукні довжини міді з шовку й шифону, чисті кольори, білий і персиковий крем, корсети, волани й шовкові контрастні стрічки - вийшла туманна й примарна, як лінза, через яку був знятий фільм, алюзія на естетику стрічки Віра. Дівчат з «Пікніка біля Висячої скелі» неможливо уявити без капелюшків-канотьє. Саме так народилася ідея колаборації з брендом Covernumberone. До речі, спочатку капелюхи для показу було вирішено зробити з соломи, але в останній момент, щоб уникнути зайвої пасторальності, їх замінили на шкіряні.

ELENAREVA весна-літо 2018

Фото: Гліб Губа

Читайте також: 

Вогні дискотек: Frolov весна-літо 2018

Из пены морской: Lake Studio весна-лето 2018​

коллекции · Украинские дизайнеры · ELENAREVA ·

Ще в розділі Бренд

Популярне