Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь

Новий арт-номер Vogue UA

17 липня 2017

«Щорічно серпневий випуск виходить особливим: ми дозволяємо собі більше, ніж зазвичай», - каже Ольга Сушко, головний редактор VOGUE UA. Головною творчою колаборацією номеру стала зйомка «ХЛОЯ»: перед об’єктивом геніальної Нен Ґолдін позувала Хлоя Севіньї у прикрасах BVLGARI та вінтажних сукнях, які ми шукали по всьому світу й відправляли з різних країн до Нью-Йорка на знімальний майданчик. 

Арт-номер Vogue UA, серпень 2017, фото - Нен Ґолдінг

«Знімки Ґолдін – подібні сповіді, чи бесідам з психоаналітиком, чи щоденнику, який раптом виставили без дозволу на всезагальний огляд. Ми в редакції до останнього не знали, що з цього вийде і чи вийде взагалі. Нен Ґолдін знімала обкладинку для Vogue уперше», - розповідає Ольга Сушко. Сама Хлоя поділилася, що в день зйомки була нажахана – «боялася, що недостатньо гарна, недостатньо справжня для Нан». Та все вийшло, і цією зйомкою ми пишаємося понад усе.

Зйомка "ХЛОЯ", фото - Нен Ґолдін

Окрім того, ми підготували спецпроект про головних українських кураторів: Людмила Березницька, Олександр Соловйов, Аліса Ложкіна та Ігор Абрамович розповіли про роль куратора у сучасному мистецтві, за ким з художників стежити, кого та де купувати. 

Арт-куратор Аліса Ложкіна

Спеціально для арт-номеру Vogue UA художниця Зінаїда Ліхачова вигадала й провела перформанс «Буду», відтворивши давній український ритуал клятви на землі.

Перформанс Зінаїди Ліхачевої "Буду"

Рубрика Shopping, що так полюбилася всій редакції, має вигляд подорожі історією мистецтв: Гоген, Сезан, Магрітт, Вермер, Джонатан Гарднер та Вільгельм Хаммерсхей: шість картин та шість fashion-образів, стилізованих за їх сюжетом. Наш features-редактор Тетяна Соловей у матеріалі «Погляд зверху» згадала, що таке смак кемп - і пояснила, як з його допомогою зрозуміти і полюбити сучасну моду. Цей арт-номер Vogue UA наповнений драйвом, який випромінюють герої та вся редакційна команда. 

Vogue в Украине · Хлоя Севіньї ·

Ще в розділі Бренд

Популярне