RU UA

Журнал VOGUE

Підписатися
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь

H&M Group починає постачати захисне спорядження для лікарень у всьому світі

24 березня 2020

Для того щоб допомогти впоратися з пандемією COVID-19, H&M Group вирішила реорганізувати свою систему постачання під виробництво засобів індивідуального захисту для лікарень і працівників охорони здоров’я.

Анна Гедда

H&M Group використовуватиме свою мережу постачання й логістичні можливості, щоб почати доправляти захисне спорядження якомога швидше. Працівники й партнери, залучені до ланцюжка постачань, цілком підтримують глобальні плани компанії.

Після того як генеральна директорка Хелена Хельмерссон звернулася в ЄС, щоб зрозуміти потреби й запропонувати допомогу компанії, H&M Group негайно почала налагоджувати виробництво й постачання засобів індивідуального захисту для медичних працівників.

 «Коронавірус дуже вплинув на кожного з нас і H&M Group, як і багато інших компаній, намагається щосили допомогти в цій екстреній ситуації. Ця ініціатива — наш перший крок з надання підтримки країнам будь-яким можливим способом. Ця проблема стосується всіх нас, тому маємо вирішувати її колективно», — каже Анна Гедда, очільниця відділу сталого розвитку H&M Group.

H&M ·

Ще в розділі Бренд

Популярне