Журнал VOGUE

Підписатися
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь

Guzema Fine Jewelry представляють колекцію до Дня всіх закоханих

08 лютого 2022

Український бренд Guzema Fine Jewelry представляє новий дроп до Дня всіх закоханих — він входить до постійної колекції Valentine's Day Collection.

 

Головний символ Valentine's Day Collection — серце. У новому дропі бренду цей знак відсилає до почуттів, які складно виразити словами. Тому Guzema Fine Jewelry створили прикраси, здатні говорити красномовніше.

 

У колекції представлені лімітовані підвіски-серця. До комплекту з ними йдуть шнурки з червоного й чорного шовку. Серця представлені в жовтому й білому золоті, а також на бажання клієнта Guzema Fine Jewelry виготовляють вироби з рожевого золота. Прикрасу на шовковому шнурку можна носити на шиї як підвісок або на руці як браслет. Підвіски й браслети бренд також доповнив ніжними сережками-пусетами у формі сердець. Вони представлені у двох розмірах і виготовлені у двох металах — білому й жовтому золоті.

 

украшения · Украинские дизайнеры · День Св. Валентина ·

Ще в розділі BRAND

Популярне