RU UA

Журнал VOGUE

Підписатися
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь

Най буде свято: нова колекція GASANOVA

08 вересня 2021

Український бренд GASANOVA в межах Ukrainian Fashion Week представив нову колекцію, сповнену оптимізму й радощів. Дизайнерка марки Ельвіра Гасанова впевнена, що зробити собі свято може кожен з нас будь-якої миті й чекати особливого приводу, щоб гарно вбратися, не варто.

GASANOVA

GASANOVA

«Карантин нас так довго тримав під замком, що тепер не обов’язково чекати свята, літа або слушної нагоди, щоб носити яскраві вечірні сукні з великою кількістю декору, — розповідає Гасанова за лаштунками показу. — Дозвольте собі бути найгарнішою вдома, на вечері з чоловіком, на гостині в друзів, увечері після важкого робочого дня або пізнім ранком у вихідний».

GASANOVA

GASANOVA

GASANOVA

GASANOVA

Відчуттю внутрішнього свята й присвячена нова колекція бренду, головними в якій стали, природно, сукні. До того ж Ельвіра Гасанова зосередилася саме на коктейльних і вечірніх моделях — тепер на шанувальників GASANOVA очікує ще більше кристалів і каміння. До речі, нового сезону дизайнерка додає ще більше кольору — улюбленому чорному вона зраджує з насиченими дорогоцінними відтінками ультрамарину, смарагду або рубіну. Пов’язані ці зміни з новим статусом Гасанової — дівчина нині очікує на первістка й навколо себе хоче бачити якомога більше насичених барв.

GASANOVA

GASANOVA

GASANOVA

GASANOVA

Уособлюють колекцію відразу дві героїні — топмодель і телеведуча Алла Костромічева і солістка гурту KAZKA Олександра Зарицька. «Це надзвичайно талановиті й вродливі дівчата! У кожній з них я бачу багато сили й енергії випромінювати щастя, інтелігентної краси й принадності», — пояснює співпрацю дизайнерка. За словами Ельвіри Гасанової, ця колекція в усіх сенсах стане новою точкою відліку в історії бренду — після Ukrainian Fashion Week, 12 вересня, команда GASANOVA готується її презентувати в диджитал-форматі NYFW о 18:30 за київським часом.

Олександра Зарицька

GASANOVA

Олександра Зарицька

GASANOVA

GASANOVA

Ознайомитися з колекцією одними з перших змогли Єлизавета Юрушева, Поліна Неня, Сабіна Мусіна, Валентина Супіханова, Олексій Прищепа й Катерина Садова.  

Александра Зарицкая и Эльвира Гасанова
Елизавета Юрушева
Сабина Мусина
Эльвира Гасанова
Полина Неня
Лана Кауфман
Алексей Прищепа
Никита Будаш
Катерина Садовая
Валентина Супиханова
Дарья Суворова

Украинские дизайнеры ·

Ще в розділі Бренд

Популярне