Під Ейфелевою вежею: Chanel Couture осінь-зима 2017/2018

04 липня 2017

Перед самісіньким початком показу в Instagram-акаунті бренду з’явилося невеличке відео – камера літала навколо маленької версії Ейфелевої вежі, яку команда декораторів створила в Grand Palais, де проходив показ Chanel Couture. При цьому було видно й справжню вежу, через прозорі склепіння стелі Великого Палацу.

Instagram @vogue_ukraine

Та насправді конструкція була не така вже й мала. «Я під Ейфелевою вежею – чи принаймні під її версією Карла для Chanel. Ви мене помітили?!?», - дотепно написала С’юзі Менкес у своєму Instagram. 

Instagram @suzymenkesvogue

Стільці для гостей шоу, дуже подібні до тих, що стоять у Саду Тюїльрі, були розставлені на піску, а моделі крокували серед дерев та кущів, ніби в справжньому парку. 

Instagram @suzannekoller

Невеликі акуратні капелюшки й округлі рукави, прямі силуети, які так поважала сама Габріель Шанель, і строгі лінії класичних жакетів, вишивка камінням та аплікації у вигляді троянд на кишенях, рукави «обладунки» та скромний декор у вигляді бантів – колекція розкішна й стримана водночас. Карл Лагерфельд вкотре довів невичерпність своїх внутрішніх резервів. 

Chanel Couture осінь-зима 2017/18

Chanel Couture осінь-зима 2017/18

Chanel Couture осінь-зима 2017/18

Chanel Couture осінь-зима 2017/18

Усю колекцію дивіться у розділі ПОКАЗИ. 

Читайте також: 

Облачный атлас: Giambattista Valli Couture осень-зима 2017/2018​ 

Навколо світу: колекція Christian Dior Couture осінь-зима 2017/2018

Chanel · Неделя Haute Couture в Париже · Couture осень-зима 2017/2018 ·

Ще в розділі Бренд

Популярне