Квиток до Colette: найвідоміші колаборації паризького концепт-стору

11 липня 2017

Нині, здавалося б, складно здивувати кінцевого клієнта результатом модної колаборації, тому що це давно роблять усі й з усіма, міняючись партнерами зі співпраці, як діти міняються іграшками на майданчику. Та все-таки одна з головних натхненниць цієї “пісочниці” — Сара Андельман з легендарного Colette.
Цього літа вона вирішила знову перевернути уявлення про модні дуети. На честь 20-річчя магазину засновник Colette на місяць до кінця року вирішила передавати весь перший поверх свого магазину одному бренду. “Ми хочемо подивитися, що відбудеться, якщо ми надамо їм увесь простір”, — каже Сара.

Инсталляция Balenciaga июль 2017
Инсталляция Balenciaga июль 2017

У проекті будуть брати участь: Balenciaga, Sacai, Thom Browne, Chanel, Saint Laurent, а також вперше реалізує свої задуми не за лаштунками великих брендів піарник Люсьєн Пажес. Експозиція Пажеса буде мати назву Les Vacances de Lulu і пройде з 7 серпня по 2 вересня.

Сара Андельман і Люсьєн Пажес

Сорок клієнтів та друзів Пажеса візьмуть безпосередню участь у подібному перформансі. J.W. Anderson та Vanessa Seward створять футболки, Jacquemus та Lemaire розроблять спеціальні сумки, а Olympia Le-Tan — гаманці, в яких представлені класики гей-літератури (Пруст, Місіма, Жене). В Astier de Villatte вигадали порцеляну Pagès (малюнок називається «Cueille des Bananes»), а Courrèges зберуть виключно білу капсульну колекцію. Дизайнери з Maison Darré перетворять перший поверх на святкову феєрію. Мішель Гоберт займеться саундтреком, Камілла Бідо-Ваддінгтон відповідатиме за манекенів. Гуру макіяжу з Dior Пітер Філіпс знімає відео для вітрин з питанням “Що ти думаєш про красу у відпустці?”. Словом, цей серпень в Colette пройде з небаченим досі розмахом.

Порцеляна Astier de Villatte plat для Les Vacances de Lulu

“Ми намагаємося запропонувати людям припинити виконувати рутину, — прокоментувала Сара новий проект, — усім нам потрібно трохи відпочити від того, що ми робимо автоматично”.

Футболка Vanessa Seward для Les Vacances de Lulu

Vogue.ua також згадує найцікавіші колаборації Colette за останній час.

Музыкальная подборка Pedro Wintеr X Colette
Синий бальзам для губ и скул Edward Bess X Colette
Кроссовки Nike Air X Colette
Ботинки Dr Martens x colette
Ботинки Joshua Sanders X Colette
Maud Heline X Colette
Кеды One Star CONVERSE X COLETTE X CLUB 75
Инсталляция The Beach  от Snarkitecture
Инсталляция The Beach  от Snarkitecture

Читайте також: 

Логомания: маникюр с логотипами брендов​ 

Путеводитель по Франции: Париж​

Сара Андельман · Colette · Люсьен Пажес · Les Vacances de Lulu ·

Ще в розділі Бренд

Популярне