VOGUE UA CONFERENCE 2021FASHION & BUSINESS 9/09
RU UA

Журнал VOGUE

Підписатися
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь

Маніфестація життя: Anna October весна-літо 2021

06 жовтня 2020

«Я почуваюся живою, і це найголовніше» — ці слова стали епіграфом до колекції Anna October весна-літо 2021, яка стала маніфестацією життя в жіночому тілі.

Anna October весна-лето 2021Anna October весна-літо 2021

У кожному предметі одягу дизайнерка намагалася передати відчуття тілесності, ніжності й волі. «У наш складний час, позбавлений визначеності, треба зважати на такі прості речі, як відчуття тіла, й отримувати насолоду просто від дотику до шкіри й відчуття тканини на ній уранці», — каже Ганна.

Anna October весна-лето 2021Anna October весна-літо 2021

І далі досліджуючи сферу жіночності, дизайнерка використала деталі спідньої білизни як головну стилістичну метафору колекції весна-літо 2021. У межах переходу на етичне виробництво ця колекція на 70% виготовлена із залишків тканин попередніх колекцій, а в’язані кардигани виготовили вручну місцеві майстри.

Anna October весна-лето 2021Anna October весна-літо 2021

Ключовими кольорами лінійки стали порцеляновий білий, кремовий, пилова троянда, теракот, вохра, капучино, небесно-блакитний, чорний онікс, а тканинами — віскоза, шовковий батист, вовна. Ідеальні поєднання, які точно передають головну ідею колекції.

Украинские дизайнеры · ANNA OCTOBER ·

Ще в розділі Бренд

Популярне