Вічне сяйво: колекція високого ювелірного мистецтва Sunlight Journey Piaget

12 липня 2017

Ювелірний Будинок Piaget представив нову колекцію Високого ювелірного мистецтва під назвою Sunlight Journey. Робота була натхненна пейзажами Амальфітанського узбережжя. Колекцію вже представили на спеціальному заході в Римі, а також на тижні високої моди в Парижі. Наступна зупинка в цій подорожі - Hôtel de Paris в Монте-Карло, де з 13 липня по 1 серпня будуть виставлені ювелірні вироби та годинник Sunlight Journey.

Колекція Sunlight Journey Piaget

Виняткове каміння, ретельно оброблені дорогоцінні метали, дивовижні матеріали зібрані в колекцію справжніх витворів ювелірного мистецтва. Чисті сині сапфіри чималих розмірів, жовтий діамант, дуже рідкісної грушоподібної форми та вагою 11,85 карат, розсипи білих діамантів, складна мікромозаїка та тонка емаль, гравіювання по білому та жовтому золоту, що нагадує шовк-сирець – у Sunlight Journey можна знайти абсолютно неймовірні поєднання ідей та матеріалів. 

Колекція Sunlight Journey Piaget

До слова, щоби виконати «шовкове» гравіювання ювеліри вручну наносять нерівні борозни, що нагадують окремі шовкові нитки, які змушують золото мерехтіти й іскритися. Особливо ефектно це виглядає у годинниках-манжетах. 

Колекція Sunlight Journey Piaget

У Piaget вже декілька років працюють спільно з художницею Неллі Соньє, яка спеціалізується на техніці «плюмаж». Для цієї колекції вона створила десять дивовижних «секретних» перстенів, сережок та намист, декорованих пір’їнами райських пташок. Соньє – майстерний ремісник, з такою ніжністю знаходить пір'їни, відбирає їх, як дорогоцінні камені для своїх творінь, й наповнює прикраси Piaget неймовірною вишуканістю й витонченою елегантністю. Навіть сапфіри починають сяяти по-особливому у поєднанні з цим прекрасним пташиним масивом. 

Колекція Sunlight Journey Piaget

Колекція Sunlight Journey Piaget

Для колекції, народженої під розпаленим сонцем південних земель, також дуже характерне використання емалі, а саме Grand Feu. Це давня техніка, яка одного разу виявилася приреченою на вимирання, та відновила свою первинну велич у світі розкішних годинників. Це значною мірою пов’язане з талантом швейцарської художниці розпису по емалі Аніти Порчет, яка була нагороджена Prix Gaïa for Artisanal Creation. Саме така неймовірна емаль, а точніше – техніка cloisonné була використана для прикрашання трьох унікальних годинників у колекції Sunlight Journey.

Колекція Sunlight Journey Piaget

Читайте також:  

Цветы пустыни: коллекция Cactus de Cartier​

 Парад побед: Татьяна Соловей о коллекциях высокого ювелирного искусства​

драгоценные камни · украшения · Piaget · Sunlight Journey Piaget ·

Ще в розділі Аксесуари

Популярне