RU UA

Журнал VOGUE

Підписатися
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь

Я люблю Діор: нова монохромна колекція Gem Dior

18 червня 2019

З новою колекцією високого ювелірного мистецтва Dior святкує 20-річчя Dior Joaillerie. Дата – подвійна. Те, наскільки інноваційний вигляд має Dior Joaillerie, – заслуга незмінного арт-директора лінії Віктуар де Кастеллан. Знаменита арт-директор теж святкує 20 років на посаді і зізнається в обожнюванні бренду: назва Gem Dior вимовляється як «J'aime Dior» (французькою – «Я люблю Діор»).

У ювілейній Gem Dior шанувальники вподобали б цитати з попередніх колекцій – кольє з квітами беладони; персні-черепи на тему королівської династії Бурбонів або браслети з мереживною піною ювелірного паве, які нагадують бальні сукні. Однак Віктуар де Кастеллан вибрала шлях непрямих цитат. З її подачі в колекціях високого ювелірного мистецтва з'явилися різнокольорові каміння, що не входять у велику ювелірну четвірку (сапфір, смарагд, рубін і діамант), їхні комбінації дали змогу створювати прикраси дивовижних забарвлень. Нову колекцію Віктуар присвячує красі коштовного каміння. 

Фото
Фото
Фото
Фото
Фото
Фото
Фото
Фото
Фото
Фото
Фото
Фото
Фото
Фото
Фото
Фото
Фото
Фото

Gem Dior – це лінія з 99 прикрас. Більшість з них є монохромними, у меншій частині прикрас представлені ретельно вибудувані переходи між кольорами і приклади фантастичних колірних комбінацій вмілого колориста, яким, безперечно, є Віктуар де Кастеллан. Персні, браслети, сережки – створені з діамантів, рубінів, фіолетових і жовтих гранатів, рожевих і жовтих сапфірів, смарагдів, цаворитів, яскраво-червоної і кобальтової шпінелі, рубелітів, танзанітів і турмалінів Параїба. Форми коштовностей ніби повторюють обриси необробленого каменя, в якому досвідчені ювеліри бачать не тільки обриси майбутнього огранування, а й красу унікальної породи.

Презентацію Gem Dior влаштували в Палаццо Лабіа в Венеції. Для показу прикрас Марія Грація К'юрі придумала колекцію суконь, чим символічно повторила жест самого Крістіана Діора: разом з Сальвадором Далі він створював костюми для «Балу століття», який колекціонер і ексцентрик Чарлі де Бістегі влаштовував у цьому ж палаці 1951 року.
 

аксессуары · Dior · украшения ·

Ще в розділі Аксесуари

Популярне