Спадок Da Vinci: виставка годинникової мануфактури IWC Schaffhausen

11 жовтня 2017

Напередодні 150-річного ювілею годинникової мануфактури IWC Schaffhausen в Москві розпочне роботу історична експозиція з дев'яти знакових годинників, кожні з яких вражають поєднанням передових технічних ускладнень і революційного естетичного підходу свого часу.

Da Vinci Line 1979 г. - дизайн корпуса из позолоченной нержавеющей стали выполнен в форме бочонка, отсылающий к легендарному шестиугольному золотому корпусу первой модели часового семейства Da Vinci, которая стала настоящим бестселлером на часовой выставке в Базеле в 1969 году.

Побачити унікальні твори годинникового сімейства Da Vinci (Да Вінчі) з колекції швейцарського музею Годинникового Будинку можна з 10 по 31 жовтня в бутику IWC, саме там будуть представлені дев'ять рідкісних екземплярів кишенькових і наручних годинників. Експозиція приурочена до запуску оновленої колекції Da Vinci, представленої швейцарською мануфактурою на Женевському салоні в цьому році. У бутику буде відтворена атмосфера легендарного музею мануфактури в Шаффгаузені, де відвідувачі зможуть на власні очі побачити експонати і доторкнутися до історії легендарної годинникової марки.

Читайте також: 

Другий розділ колекції високого ювелірного мистецтва Résonances Cartier

Dolce & Gabbana влаштує в Лондоні різдвяний базар

выставка · часы ·

Ще в розділі Аксесуари

Популярне