RU UA

Журнал VOGUE

Підписатися
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь

Якби я була не я: новий кліп alyona alyona

03 червня 2019

«Якби я була не я» – один з найяскравіших треків у дебютному альбомі «Гармата» нової зірки української сцени alyona alyona. У ньому стає зрозуміло, чому Україна, а поступово і весь світ (про дівчину вже написали американський Vogue і New York Times) шаленіють від alyona alyona. Олена Савраненко тут демонструє весь свій голос, техніку і неймовірний флоу, за який її так люблять. Кліп зняв український художник та ілюстратор Сашко Даниленко, автор анімаційних кліпів для DakhaBrakha і ТНМК.
 

Вибір треку – не випадковий. «Мені подобається, як Олена відчуває і використовує українське слово. Тому я підтримав її ідею зробити кліп у формі ліричного відео – це прекрасний спосіб відобразити цю динамічну поезію візуально».

«Пісню «Якби я була не я» сприймаю як маніфест всіх українських жінок і визнання їх внеску та важливості, що так часто недооцінюють. Відеоряд цієї роботи – це чиста імпровізація, де роль жінки показана через абстрактні образи», – додає художник.

музыканты · музыкальные премьеры ·

Ще в розділі Музика

Популярне