RU UA

Журнал VOGUE

Підписатися
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь

Прем’єра: акустичний альбом Макса Барських

10 квітня 2020

Музикант Макс Барських закликає всіх своїх шанувальників залишатися вдома й дотримуватися карантину — і слухати його новий альбом. Барських випустив акустичний альбом суперхітів «З Максом по домівках». До нього увійшли вісім хітів, записані в період 2014-–2019 років: «Туманы», «Небо», «Берега», «Моя любовь», «Неземная», «Полураздета», «Странная», «Хочу танцевать». В акустиці вони звучать більш камерно й ніжно — саме те, що треба під час ізоляції.

«Я завжди прагну, щоб моя музика надихала слухача й підтримувала його в будь-яких ситуаціях. Сьогодні, коли ми замкнені у своїх квартирах і бачимо одне одного через інтернет-вікна, особливо важливо використовувати музику як дотик. Я підготував ваші улюблені пісні в акустичному live-виконанні, щоб вони звучали, ніби їх зіграв друг у вашій квартирі. Просто слухайте й підспівуйте всією сім’єю, я поруч», — коментує прем’єру Барських.

музыканты ·

Ще в розділі Музика

Популярне