Журнал VOGUE

Підписатися
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь

Співачка Шер підтримала Україну

23 лютого 2022

Співачка Шер у своєму Twitter-акаунті прокоментувала ситуацію довкола України й розповіла підписникам, чому наша країна нині така важлива для США. Чітко й без зайвих слів вона пояснила, що план російського президента Путіна полягає в тому, щоб відновити СРСР, послабити Європу, а США поставити на коліна.

Шер

Висловилася про ситуацію й гіп-гоп-виконавиця Карді Бі, яку підписники запитали у Twitter, що вона думає про агресію Росії в бік України. Відповідь її вийшла досить розлогою та неоднозначною: «Мені хочеться, щоб світові лідери нарешті перестали фантазувати про владу й подумали про страждання громадян, до яких можуть призвести їхні дії». Потім артистка, на яку лише у Twitter підписано майже 22 мільйони осіб, заявила, що краще опікуватиметься власними справами та не втручатиметься в політику.

Є й знаменитості, які абсолютно точно визначилися зі своєю позицією. Зокрема, 20 лютого мільярдер Річард Бренсон звернувся до лідерів усіх країн з пропозицією підтримати Україну. «Світ сьогодні просто зобов’язаний підтримати Україну. Нам не можна кидати країну, яка добровільно відмовилася від власної ядерної зброї в обмін на мир, а тепер їй загрожує вторгнення з боку саме тієї країни, яка переконала її зробити це», — заявив мільярдер після зустрічі з ексочільником МЗС України Вадимом Пристайком.

Ще в розділі MUSIC

Популярне