RU UA

Журнал VOGUE

Підписатися
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь

ЛУНА представила відео на пісню «Пташка»

28 травня 2021

Попбалада «Пташка» — це сучасний погляд на українську музику. За словами співачки, мелодія вокалу в приспіві була навіяна українськими народними піснями. Саме цей пласт фольклору є невіддільною частиною спогадів дитинства Луни, тому що звучав на всіх домашніх святах співачки.

«Я дуже добре пам’ятаю, як в одну мить моя бабуся затягувала пісню — і всі гості миттєво підхоплювали мелодію», — згадує ЛУНА.

Новий сингл ЛУНИ сповнений ніжності, а також нічного вайбу. Саме він став частиною кінематографічного кліпу на цю пісню. У відео співачка приміряла звабливі образи — невагоме вбрання, прикрашене пір’ям. Кадри зі співачкою постійно змінюються сценами з реальності, що розповідають кілька історій про любов жінок і чоловіків, їхню боротьбу з обставинами.

«Мені хотілося об’єднати в цьому синглі містику з ніжністю, описати момент „тепер“, чогось ледь помітного. Пташка — алегоричний образ ефемерного „тепер“, що в давньогрецькій міфології асоціюється з фігурою Кайроса. Пісня „Пташка“ — сучасний погляд на українську електронну музику. Трек сповнений ніжності й краси, навчить вас літати сьогодні», — розповідає про свою нову роботу співачка.

Ще в розділі Музика

Популярне