Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь

Співачка Лаура Марті випустила пісню «Воля», присвячену всім українцям

18 липня 2022

Українська джазова співачка Laura Marti представляє нову пісню, що дістала назву "VOLYA". Цю пісню Лаура присвятила всім українцям, ЗСУ, ДСНС, медикам, пресі, державі та особисто президенту України Володимирові Зеленському. Пісня ввійде в майбутній альбом співачки "24th".

"24.02.2022 – росія напала на Україну, країну в якій я народилася, виросла й була щаслива, — розповідає співачка. — О 5-й ранку 24-го наші життя змінилися назавжди. Безліч сімей втратили власні будинки, роботу, родичів, мрії та спокій. Майже вся моя сім’я — у Харкові і частина — у Києві. Ховаючись по холодних, запилених підвалах, льохах, у метро, ​​в коридорах..., не маючи іноді їжі, води, світла, сну, мій народ мужньо й далі протистоїть терористові. Українська VOLYA незламна! Всім серцем вірю в нашу перемогу та цілісність".

Пісню написала Лаура Марті, автор аранжування — В’ячеслав Шевченко. Наразі співачка перебуває на гастролях у Європі, де влаштувала серію концертів на підтримку України.

Ще в розділі MUSIC

Популярне