RU UA

Журнал VOGUE

Підписатися
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь

Що потрібно знати про другий сезон електронного проєкту Scary Beautiful

08 червня 2021

Проєкт DJ Nastia й далі знайомить глядачів з цікавими місцями України та відкриває світові нову танцювальну музику. Scary Beautiful уперше стартував 24 листопада 2020 і представив п’ять епізодів, знятих на унікальних локаціях, — Морозівському кар’єрі, в Чорнобилі-2, Тараканівському форті, карпатській Верховині та на заводі АрселорМіттал. Перший сезон Scary Beautiful зібрав понад 300,000 переглядів і підтримку таких світових ЗМІ, як-от MixMag, ResidentAdvisor, Electronic Groove, DJ Mag Italia та багатьох інших.

Фото: Hanna Hrabarska

Другий сезон проєкту теж складатиметься з п’яти 60-хвилинних відео, у яких Настя зіграє диджей-сети, що складаються з невиданих треків українських та іноземних електронних продюсерів. Згодом відібрані композиції ввійдуть до LP лейбла Насті NECHTO.

«На лейблі NECHTO вийшло 5 релізів, присвячених першим епізодам Scary Beautiful, а після оупен колу другого сезону було отримано вчетверо більше демотреків, порівнюючи з першим. Проєкт резонує з публікою і далі підтримує світову музичну громадськість, надаючи шанс продюсерам-початківцям уявити себе на світовій арені», — ділиться Анастасія Топольська.

Фото: Hanna Hrabarska

Першою локацією став найстаріший київський машинобудівний завод, який до 2018 року мав назву «Більшовик». Завод засновано ще в далекому 1881 році, тоді на ньому працювало всього 30 найманих робітників. Його не знищили бомбардування під час війни й кризи кінця XX століття — завод пережив всі труднощі й дотепер займає провідні позиції в країнах СНД, а також впевнено конкурує з іншими представниками галузі виробництва на світовому ринку.

Для другого епізоду нового сезону команда Scary Beautiful знову об’єдналася з найбільшим в Україні металургійним підприємством повного циклу «ArcelorMittal Кривий Ріг», розташованим у центральній Україні. Цього разу Настя зіграла диджей сет на дні кар’єру з видобутку залізної руди «Кар’єр №3». Запасів залізної руди у двох кар’єрах підприємства вистачить на кілька десятиліть. Кар’єр №3 постачає понад 14 000 000 тонн залізної руди на рік.

«АрселорМіттал Кривий Ріг» — експортер №1 в Україні. 85% готової продукції йде за кордон. Українська сталь стає основою споруд  у 65 країнах світу, у всіх кліматичних зонах планети. Зі сталі «ArcelorMittal Кривий Ріг» будують сучасні та надійні об’єкти інфраструктури в усьому світі: комплекс хмарочосів «Вежі Полум’я» — національний символ Азербайджану, найвищий хмарочос у світі — Бурдж-Халіфа в Дубаї, НСК «Олімпійський» та новий термінал D міжнародного аеропорту «Бориспіль» в Україні, об’кт «Укриття» — захисний саркофаг над четвертим енергоблоком Чорнобильської АЕС.

Прем’єра другого епізоду відбудеться 8 червня о 22:00 за київським часом на каналі DJ Nastia в YouTube. Наступні випуски також транслюватимуться щовівторка о 22:00.

музыканты · музыкальные премьеры ·

Ще в розділі Музика

Популярне