Королівська дієта: що їсть та п'є Єлизавета ІІ

21 квітня 2018

У 2015 році в Її Величності було більше 300 публічних виходів - більше ніж у Кейт, Вільяма і Гаррі разом узятих. У свої 91 вона має бездоганний вигляд, веде активний спосіб життя і навіть їздить верхи на коні. Королева Великобританії може дозволити собі будь-яку їжу на планеті, але чому ж вона віддає перевагу? Що допомагає їй бути бадьорою і активною?

Якщо хтось подумав про зелені соки і еспресо, то це не так. "Чим простішою є дієта, тим краще для королеви", - стверджує Даррен МакГрейді, шеф-кухар, який працював у Букінгемському палаці з 1982 по 1993 рік. "Єлизавета II віддає перевагу рибі з овочами, відвареній або приготованій на грилі, але уникає картоплі та інших крохмаловмісних продуктів. Вона дуже дисциплінована. В її меню могло б бути все що завгодно, але саме стриманість і дисципліна допомагають бути здоровою і в хорошій формі», - розповідає МакГрейді.

Невже ніякої чорної ікри і яловичини вагю? "Королева не особливо переймаються з приводу їжі. Про що вона дійсно дбає - це коні і собаки, - стверджує МакГрейд. - Їжа, кухарі і кухня - останні в списку пріоритетів. У Букінгемському палаці до сих пір використовуються каструлі та сковорідки 1800 року, з печаткою королеви Вікторії ". Одного разу кулінар навіть поцікавився, чи не хоче королівська сім'я модернізувати кухонне начиння, але почув, що гроші краще залишити на покупку коней і сідел.

І все-таки невеликі слабкості може собі дозволити кожен. Для королеви - це шоколад. "Чорний і гіркий, що темніший, тим краще. Їй ніколи не подобався молочний або білий шоколад, - ділиться МакГрейді. В обід Її Величність може дозволити собі келих солодкого німецького вина, але її улюблені напої - джин і Дюбонне".

Палеодієта, «глютен-фрі» і детокс-соки? Можна сміливо забути і переходити на дієту по-королівськи.

По материалам Элис Тейлор, Vogue.com

Читайте також:

Секреты меню королевской британской семьи

10 отелей, которые выбирают для отдыха королевские семьи

Как королева Елизавета II отметила юбилей

монархи · диета ·

Ще в розділі Living

Популярне