VOGUE UA CONFERENCE 2019EARLY BIRDS PRICE! До 31 серпня
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь

Українка потрапила у список найвпливовіших жінок за версією BBC

19 листопада 2018

Українка Лариса Михальцова, яка живе в селі Калинівка Миколаївської області, увійшла в список 100 найвпливовіших і надихаючих жінок за версією BBC. 66-річна Михальцова – викладач гри на акордеоні, але популярність їй принесла модельна кар'єра. Три роки тому вперше спробувала себе в ролі манекенниці, завдяки агентству Oldushka, і миттєво привернула до себе увагу. За цей час українка встигла знятися для кількох журналів і взяти участь в модному показі у Франкфурті.

Лариса Михальцова (фото - BBC)

Особливість цього списку BBC в тому, що в нього включають не знаменитостей, а жінок різних професій і занять з усього світу, які надихають оточення ставати кращим і йти вперед. Також цього року у рейтинг потрапили: 22-річна француженка Марі Лягерр, що зазнала вуличного гаррасменту, 37-річна дизайнер з Ірану, Марал Язарлу-Патрік, яка подорожує по світу на мотоциклі, і володарка Нобелівської премії з фізики, Донна Стрікленд.

модели ·

Ще в розділі Lifestyle

Популярне