Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь

Герцоги Кембридзькі стали принцом і принцесою Вельськими

10 вересня 2022

Після смерті королеви Єлизавети II та сходження принца Чарльза на королівський престол, Вільям і Кейт офіційно успадкували титули принца і принцеси Вельських, які раніше мали король Чарльз III й покійна принцеса Діана.

Кейт Міддлтон і принц Вільям, 2022Кейт Міддлтон і принц Вільям, 2022

«Як мій спадкоємець, Вільям тепер приймає шотландські титули, які так багато означали для мене, — сказав король у своїй першій публічній промові як суверен. — З Кетрін поруч із ним, наші нові принц і принцеса Вельські, я певний, продовжуватимуть надихати та вести наші національні справи».

Принцеса Діана й принц Чарльз, 1980Принцеса Діана й принц Чарльз, 1980

Принц і принцеса Вельські, прийняли ті самі титули, що й король Чарльз III і його колишня дружина Діана. Невдовзі після того, як вони отримали нові титули, представник палацу сказав, що Кейт і Вільям планують «зосередитися на поглибленні довіри та поваги народу Вельсу».

Зі слів представника палацу, принц і принцеса підходитимуть до своїх ролей «скромно, як вони підходили до своєї роботи раніше». Кейт «цінує історію, пов’язану з цією роллю, але, зрозуміло, захоче дивитися в майбутнє, будуючи свій власний шлях».

Кейт Міддлтон · Принц Уильям ·

Ще в розділі LIFE

Популярне