RU UA

Журнал VOGUE

Підписатися
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь

Книжка "Механічний апельсин" матиме продовження

26 квітня 2019

Раніше небачений рукопис продовження роману письменника Ентоні Берджесса «Механічний апельсин» виявили в його архіві. Про це повідомили ВВС.

Перше видання книжки «Механічний апельсин», 1962 рік

Clockwork Condition налічує 200 сторінок тексту і є зібранням думок Берджесса, які розвивають теми з його книжки 1962 року щодо злочинця-підлітка і спроб держави «вилікувати» його. Також у роботі Берджесс звертається до суперечностей навколо екранізації «Механічного апельсина» режисера Стенлі Кубрика 1971 року.

Рукопис Clockwork Condition знайшли серед паперів у будинку Берджесса у Браччано, недалеко від Риму. Коли будинок продали після смерті письменника 1993 року, архів перемістили в Манчестер, де його каталогізовує Міжнародний фонд Ентоні Берджесса.

Кадр з фільму «Механічний апельсин», 1971 рік

Професор Ендрю Бісвелл, директор Міжнародного фонду Ентоні Берджесса, сказав: «Це чудове неопубліковане продовження «Механічного апельсина» проливає нове світло на Берджесса, Кубрика і суперечки навколо славнозвісного роману. Clockwork Condition створює контекст для найвідомішої роботи Берджесса і підкреслює його погляди на злочини, покарання і можливі спотворювальні ефекти візуальної культури».

книги ·

Ще в розділі Книги

Популярне