VOGUE UA CONFERENCE 2021FASHION & BUSINESS 9/09
RU UA

Журнал VOGUE

Підписатися
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь

Книжку «Гаррі Поттер і філософський камінь» продали на аукціоні за рекордну суму

01 квітня 2019

Копію першого видання книжки «Гаррі Поттер і філософський камінь» продали на аукціоні в Лондоні за 68 000 фунтів стерлінгів (80 000 євро або 92 000 доларів).
 

Перше видання книжки «Гаррі Поттер і філософський камінь»

Англомовне видання першого тому саги, написаної Дж. К. Роулінг, продав аукціонний дім Bonhams у Західному Лондоні за скромну суму – 68 000 фунтів стерлінгів. Чому це видання таке рідкісне і дороге? 500 копій першого видання «Гаррі Поттера і філософського каменя», опублікованого Bloomsbury 1997 року, містять багато помилок. Наприклад, на перших сторінках шедевра читач знайде повне ім'я автора – Джоан Роулінг (Joanne Rowling). Назва наведена на останній сторінці написана з помилкою: замість Harry Potter and the Philosopher's Stone видавець надрукував Harry Potter and the Philospher's Stone. Ще одна помилка була виявлена ​​в описі набору молодого чарівника, слово «паличка» з'являється двічі. Час перевірити, може і у вас знайдеться копія на вагу золота.

Перше видання книжки «Гаррі Поттер і філософський камінь»

аукцион · книги ·

Ще в розділі Книги

Популярне