RU UA

Журнал VOGUE

Підписатися
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь

Кая Гербер запускає книжковий клуб в Instagram

31 березня 2020

У міру того, як жителі країн у всьому світі вже кілька тижнів перебувають на самоізоляції, ми всі шукаємо, чому присвятити себе в ці важкі часи — чи то випічка або в’язання, чи просто перегляд шоу на Netflix. Заповзятливіші беруть на себе відповідальність за створення почуття згуртованості, щоб впоратися з психологічним тиском від самоти. Зокрема, модель Кая Гербер оголосила, що відкриє книжковий клуб в Instagram, у межах якого  обговорюватиме прочитане із шанувальниками.

Першою книгою для обговорення модель вибрала роман «Нормальні люди» — літературний хіт 2018 року, який написала 29-річна ірландська письменниця Саллі Руні. У творі відбиті нюанси дружби й любовний зв’язок двох підлітків під час навчання в університеті в Дубліні.

 «Щотижня я публікуватиму книгу у своїх історіях, а наступного тижня почну онлайн-трансляції — іноді з другом, письменником або гостем — щоб ми всі могли поговорити про книгу», — написала Гербер.

книги · Кайя Гербер ·

Ще в розділі Книги

Популярне