RU UA

Журнал VOGUE

Підписатися
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь

5 інстаграм-сторінок про книги, на які варто підписатися

17 листопада 2018

Тут і Джейн Остін, і Опра Вінфрі, і нова зірка британської літератури, Салі Руні. Де? У Instagram. Vogue UA зібрав найкрасивіші інстаграм-блоги про книги, що однаково корисні та надихають. 

@betweentwobooks

Клуб читачів, створений співачкою і лідером групи Florence & The Machine, Флоренс Велш. Сторінка, як і сама Флоренс, чарівна, легка, а всі фото зняті у вінтажній естетиці, яку так любить Флоренс. Під фотографіями Велш завжди цікавиться думкою своїх підписників що вони думають про нові книги. Нові пости з'являються раз на тиждень, а Флоренс, зазвичай, розповідає багато цікавого, в тому числі і про своє життя і творчість.

@subwaybookreview

Що читають люди в метро? Чому саме це, і що вони думають про книги, які зараз тримають в руках? Саме з такими питаннями до людей, які читають в метро, підходить автор сторінки Улі Ріттер Коен. До всіх фото у Instagram у автора дві вимоги: фото мають бути чорно-білими, а люди – усміхатися. Що цікаво, всі коментарі та анотації до книжок дуже відверті в тому числі і негативні.

@foldedpagesdistillery

Автор блогу прихильниця фантастики в літературі. Цей Instagram-блог відмінне місце, щоб дізнатися, що нового виходить в цьому жанрі у світі від американських авторів до австралійських. Свої пости автор починає з питань, найчастіше наївних, але зворушливих і безпосередніх: «Яку фантастичну істоту ви б обрали для пересування в повітрі?» або «Яке ваше найголовніше бажання на сьогодні?»

@bookiful.life

Одне тільки назва блогу вже має тішити книгомана («bookiful» поєднання слів «book» і «beautiful», що в дослівному перекладі означає «життя з книгами прекрасне»). Кожен пост починається цитатою з книги, яку автор зараз читає, а також містить коротку замітку про книгу. Один з найбільш змістовних блогів в цій збірці.

@slowreadersclub

Автор блогу Лорен дівчина з Великобританії, інтроверт, книгоман і любителька рослин. Її фотографії в блозі дуже затишні і дуже британські поруч з книгою обов'язкова присутня чашка чаю з молоком. Автор любить серйозну прозу Салі Руні, Меган Маклін Вейр, але розповідає про неї легко.

книги ·

Ще в розділі Книги

Популярне