RU UA

Журнал VOGUE

Підписатися
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь

Netflix представили трейлер фільму про Бейонсе

09 квітня 2019

Netflix представив трейлер фільму Homecoming – документальної стрічки про виступ Бейонсе на фестивалі музики і мистецтв Coachella 2018 року.
 

Бейонсе на фестивалі Coachella 2018

Відповідно до синопсису, фільм Homecoming є інсайдерським поглядом на епохальний виступ Бейонсе (вона стала першою темношкірою жінкою-хедлайнером Coachella), присвячений історично вищим навчальним закладам для темношкірих. «У поєднанні з відвертими кадрами і інтерв'ю, що детально описують підготовку і наміри, що є в основі її бачення, Homecoming простежує емоційний шлях від творчої концепції до цілого культурного руху».
 

Це не перший концертний фільм Бейонсе. Багато її стадіонних шоу перетворилися на документальні стрічки, включно з The Beyoncé Experience Live, Beyoncé's I Am ... World Tour і World Tour Mrs. Carter Show World. Ці картини були безпосередньо присвячені виступам, тоді як Homecoming обіцяє висвітлити інтимні моменти особистого життя співачки і весь творчий процес підготовки до перформансу.
 

Фільм Homecoming буде доступний на Netflix з 17 квітня 2019 року.
 

Бейонсе · фестиваль · кино ·

Ще в розділі Кіно

Популярне