Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь

Netflix представили трейлер фільму про Бейонсе

09 квітня 2019

Netflix представив трейлер фільму Homecoming – документальної стрічки про виступ Бейонсе на фестивалі музики і мистецтв Coachella 2018 року.
 

Бейонсе на фестивалі Coachella 2018

Відповідно до синопсису, фільм Homecoming є інсайдерським поглядом на епохальний виступ Бейонсе (вона стала першою темношкірою жінкою-хедлайнером Coachella), присвячений історично вищим навчальним закладам для темношкірих. «У поєднанні з відвертими кадрами і інтерв'ю, що детально описують підготовку і наміри, що є в основі її бачення, Homecoming простежує емоційний шлях від творчої концепції до цілого культурного руху».
 

Бейонсе на фестивалі Coachella 2018
Бейонсе на фестивалі Coachella 2018
Бейонсе на фестивалі Coachella 2018
Бейонсе на фестивалі Coachella 2018

Це не перший концертний фільм Бейонсе. Багато її стадіонних шоу перетворилися на документальні стрічки, включно з The Beyoncé Experience Live, Beyoncé's I Am ... World Tour і World Tour Mrs. Carter Show World. Ці картини були безпосередньо присвячені виступам, тоді як Homecoming обіцяє висвітлити інтимні моменти особистого життя співачки і весь творчий процес підготовки до перформансу.
 

Фільм Homecoming буде доступний на Netflix з 17 квітня 2019 року.
 

Бейонсе · фестиваль · кино ·

Ще в розділі Кіно

Популярне