RU UA

Журнал VOGUE

Підписатися
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь

Це офіційно: Кіану Рівз знову зіграє Нео

21 серпня 2019

Кіностудія Warner Brothers Pictures повідомила, що вже наступного року розпочнуться зйомки четвертої частини культової «Матриці». Головна новина в тому, що в незмінній ролі Нео повернеться Кіану Рівз. Про це пише видання Variety. У ролі Трініті повернеться Кері Енн Мосс, а в режисерському кріслі знову буде Лана Вачовскі.

«Ми щасливі знову увійти в «Матрицю» з Ланою», – розповідає Тобі Еммеріх, глава Warner Brothers Pictures. «Лана – справжня провидиця, унікальна і оригінальна творча режисерка. І ми раді, що вона скеровує і продюсує цю нову главу у всесвіті «Матриці». Повернути «Матрицю» Warner Bros. намагалися останні кілька років, але затримка з отриманням прав забарила проєкт.

Нагадаємо, що першу «Матрицю» представили у прокаті рівно 20 років тому. Три попередні стрічки: «Матриця», «Матриця: Перезавантаження» і «Матриця: Революція» – разом заробили більше 1,6 мільярдів доларів у глобальному прокаті. Всі три зняли Лана і Ліллі Вачовські. «Багато ідей, які Ліллі і я досліджували 20 років тому про нашу реальність, стали ще актуальнішими. Я тішуся, що ці персонажі повернулися в моє життя, і вдячна за ще один шанс попрацювати з моїми хорошими приятелями», – каже Лана Вачовскі. Зйомки фільму почнуться на початку 2020 року.

Кинопремьера ·

Ще в розділі Кіно

Популярне