Що потрібно знати про фільм "Примарна нитка"

25 грудня 2017

Прихильників кіно про моду напередодні Нового року чекає сюрприз. 25 грудня у світовий прокат виходить "Примарна нитка", красивий фільм про британського кравця Рейнольдса Вудкока, який в 1950-ті роки вдягав англійську королеву й британський вищий світ. Це новий фільм Пола Томаса Андерсона ("Вроджена вада", "Майстер"), одного з найвідоміших американських режисерів й шестиразового номінанта на "Оскар".

 

Дія фільму відбувається в Англії 1950-х років: жінки носять сукні до підлоги й капелюшки, чоловіки - ідеально скроєні костюми-трійки, а вечора проводять на прийомах в бальних залах, змінюючи кілька нарядів за вечір. Рейнольдс Вудкок - складна людина й вимогливий кравець, який відточує своє вбрання до ідеалу й вважає їх не одягом, а творами мистецтва.

 

Вудкока грає Деніел Дей-Льюїс - єдиний у світі актор, котрий тричі отримав "Оскар" за найкращу чоловічу роль. Дей-Льюїс грав у фільмах "Лінкольн", "Банди Нью-Йорка", "Нестерпна легкість буття", а нещодавно оголосив про відхід з кіно. Кажуть, "Примарна нитка" - його остання роль у кіно: актор, працюючи над роллю, нібито так пройнявся життям кравця, що вирішив зайнятися створенням одягу.

Читайте також:

Як змінилася Марго Роббі заради фільму "Я, Тоня"

Життя у Vogue: 4 фільми про роботу модних редакцій

Кинопремьера ·

Ще в розділі Кіно

Популярне