Журнал VOGUE

Підписатися
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь

4 найкращі ролі Ані Тейлор-Джой

16 квітня 2021

Відтоді як вона вразила аудиторію її першою справжньою головною роллю у фільмі «Відьма» у 2015 році, Аня Тейлор-Джой стала однією з найпопулярніших молодих актрис, які нині працюють у Голлівуді. У її доробку майже 30 проєктів і вона й далі поповнює свою фільмографію цікавими та різноманітними ролями: від знімання в стрічках Marvel до фільмів жаху. У 2020 році Тейлор-Джой отримала неабияке визнання завдяки участі в шоу Netflix «Хід королеви», але вона демонструвала свій талант у будь-якій зіграній ролі. Найкращі з них згадуємо в цьому матеріалі.

«Відьма», 2015
Аня Тейлор-Джой в фильме «Ведьма», 2015Аня Тейлор-Джой у фільмі «Відьма», 2015

Події фільму розгортаються в Новій Англії в 1630 році. Пара релігійних прочан з п’ятьма дітьми живуть на околиці лісу, далеко від цивілізації. Коли їхнє немовля загадково зникає, а врожаї гинуть, члени цієї ізольованої сім’ї починають страждати на параною й повстають одне проти одного. У ролі старшої дочки, обвинуваченої у всьому, — Аня Тейлор Джой, яка грає сучасну версію «останньої дівчини».

«Спліт», 2017
Аня Тейлор-Джой в фильме «Сплит», 2017Аня Тейлор-Джой у фільмі «Спліт», 2017

Трьох молодих дівчат викрав чоловік з 23 різними особистостями. Серед них — дитина, буржуа й підліток. Кевін (Джеймс Макавой) також одержимий «звіром», який може з’явитися будь-якої миті. Опинившись у пастці цієї людини, Кейсі (Аня Тейлор-Джой) доводиться йти на компроміси з усіма особистостями Кевіна в спробах врятувати себе від жорстокої долі. Саме цей психологічний трилер представив Аню Тейлор-Джой громадськості. Вона знову зіграла Кейсі в продовженні — фільмі «Скло», що вийшов у прокат 2019 року.

«Небезпечний елемент», 2019
Аня Тейлор-Джой в фильме «Опасный элемент», 2019Аня Тейлор-Джой у фільмі «Небезпечний елемент», 2019

Цей фільм розповідає історію життя Марії Кюрі: від її дитинства в Польщі до зустрічі з майбутнім чоловіком П’єром, з яким вона відкриває радій і полоній, здійснює наукову революцію, здобуває Нобелівську премію з фізики в 1903 році та стає першою жінкою-викладачем у Сорбонні. Марію Кюрі зіграла Розамунд Пайк, а Аня Тейлор-Джой виконала роль її дочки Ірен, яка в 1935 році дістала Нобелівську премію в галузі хімії за відкриття явища штучної радіоактивності.

«Емма», 2020
Аня Тейлор-Джой у фільмі «Емма», 2020

Це адаптація книги Джейн Остін «Емма» — іскрометного роману про дівчину-звідницю, написаного в XIX столітті й особливо актуального сьогодні. Комедія Отем де Вайлд вийшла яскравою, ошатною й дуже стильною. Виконавицею головної ролі стала Аня Тейлор-Джой. А до акторського складу другого плану ввійшли Джонні Флінн, Міа Гот і Білл Наї, які надали додаткового виміру цьому розкішному фільму.

Ще в розділі CINEMA

Популярне