RU UA

Журнал VOGUE

Підписатися
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь

У галереї Лавра відкрилася виставка «Середовище існування»

04 березня 2020

5 березня в галереї Лавра відкривається масштабний проєкт, присвячений екології. Серед учасників — молоді художники з усієї України.

Виставку «Середовище існування. Маніфест 2020» у галереї Лавра називають маніфестом. «Наш проєкт — заклик артспільноти України до держави, бізнесу й кожного з нас про потребу сміливих дій заради життя в гармонії зі світом». Виставка стала результатом конкурсу, який оголосили місяць тому. У ньому взяли участь понад 300 професійних художників з усієї України, які працюють у різних жанрах — живопис, графіка, скульптура, фотографія, інсталяція. Найкращі роботи стали основою виставки. Так чи інакше всі роботи осмислюють роль людини в глобальній екологічній кризі, її відносини зі своїм середовищем проживання і наше майбутнє.

Робота Анжеліки Гончар

Під час відкриття 5 березня відбудеться оголошення результатів конкурсу. Партнери проєкту — WWF України, Vogue UA, Mironova Foundation і Київський метрополітен оголосять переможців конкурсу, кожного у своїй номінації.

Виставка «Середовище існування. Маніфест 2020» триватиме до 5 квітня

выставка ·

Ще в розділі Арт

Популярне