VOGUE UA CONFERENCE 2019FASHION & BUSINESS 7 листопада
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь

Невідомі фотографії Джейн Біркін і Сержа Генсбура на виставці в Кале

17 квітня 2018

Більше десяти років, між 1963 і 1979 роками, сценарист і режисер Ендрю Біркін знімав портрети однієї з найзнаменитіших французьких пар  своєї сестри Джейн Біркін і Сержа Генсбура. Брат актриси документував те, що залишалося за кадром для пересічних фотографів. Перш за все, це дуже особисті моменти  прогулянки з дітьми, зустрічі в маленьких кафе з найближчими друзями, сімейні канікули пари. Тисячі фотографій лягли в основу альбому "Джейн і Серж. Сімейний альбом", а також великої виставки, яку відкривають в Музеї образотворчих мистецтв у французькому Кале.

 Серж Генсбур і Джейн Біркін біля Бленгеймського палацу в Англії, 1969

 Серж і Нана, 1977

Серж Генсбур і Джейн Біркін, 1969 рік

"Книга і виставка були приводом, щоб перебрати всі мої старі фотографії, які в іншому випадку могли б залишитися невідомими навіть для мене самого, бо про більшість з них я вже забув",  розповідає автор фотографій. Ендрю Біркін  успішний сценарист і режисер: він працював над фільмом "Жанна д'Арк" Люка Бессона, був співавтором сценарію до драми "Парфумер", а також до екранізації роману Умберто Еко "Ім'я Троянди".

Виставка працює до 4 листопада 2018 року.

Джейн Біркін біля Бленгеймського палацу, 1969
Серж Генсбур і Джейн Біркін, 1964
Серж Генсбур, 1974
Оксфорд, 1969
Серж Генсбур і Джейн Біркін, 1969

Фото: Ендрю Біркін, Vogue.fr

знаменитости ·

Ще в розділі Арт

Популярне