VOGUE UA CONFERENCE 2019FASHION & BUSINESS 7 листопада
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь

Ранні малюнки Іва Сен-Лорана покажуть на виставці в Парижі

21 травня 2018

29 травня в паризькому музеї Іва Сен-Лорана відкривається виставка з лаконічною назвою "Ранні малюнки". В її фокусі – 60 малюнків та ескізів Сен-Лорана, які раніше ніколи не виставляли публічно. Виставка дасть можливість зануритися у світ дизайнера: відомо, що з восьми років Сен-Лоран при першій-ліпшій можливості малював – ілюстрації до власних віршів, улюблених літературних творів і вистав, до яких також сам майстрував декорації і вирізав з картону ляльок-героїв. В архівах Pierre Bergé-Yves Saint Laurent Foundation сьогодні – десятки тисяч малюнків дизайнера.

Ескіз до фільму «Двоголовий орел», 1951

Велику частину малюнків Сен-Лоран зробив ще в юності в алжирському Орані – місті, де він народився і виріс. 1953 року 17-річний Ів переїхав до Парижа, де записався на курси малювання. Перші замальовки він відправив на конкурс молодих модельєрів – перемога в ньому подарувала Сен-Лорану зустріч з головним редактором французького Vogue Мішелем де Брюнофф.

Ескіз декорацій до балету «Бродячі комедіанти»

Виставка триватиме з 29 травня по 9 вересня в музеї Ів Сен-Лорана в Парижі, на авеню Марсо.

Малюнки Іва Сен-Лорана

выставка · Yves Saint Laurent ·

Ще в розділі Арт

Популярне