VOGUE UA CONFERENCE 2021EARLY BIRDS PRICE! До 1 червня
RU UA

Журнал VOGUE

Підписатися
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь

За лаштунками зйомок календаря Pirelli 2020

04 серпня 2019

Щороку календар Pirelli вражає своїх шанувальників. Кілька років тому він кардинально змінив концепцію: змістив фокус з підкресленої сексуальності на емоційність і характер героїнь. Календар 2020 року присвячений п'єсі Шекспіра "Ромео і Джульєтта", а його автором став легендарний Паоло Роверсі. Фотограф вибрав 8 жінок: Емму Вотсон, Крістен Стюарт, Індію Мур, Кріс Лі, Розалію, Мію Гот, Клер Фой, Яру Шахіді і Стеллу Роверсі, кожна з яких по-своєму інтерпретувала всім відомий образ Джульєтти.
 

Крістен Стюарт на зйомках календаря Pirelli 2020

Зйомки календаря Pirelli 2020 відбулися в Вероні і Парижі. "Тут немає Ромео, є тільки Джульєтти, які приходять на кастинг, відповідають на запитання і демонструють свою версію цієї класичної і всім відомої героїні, – розповів Роверсі в інтерв'ю американському Vogue. – Ці прослуховування були дуже зворушливими, адже акторки такого рівня можуть зіграти кого завгодно, а тут вони хвилювалися, як початківці".

Емма Вотсон на зйомках календаря Pirelli 2020

Кожна з героїнь календаря зробила свій внесок в отриманий образ. Наприклад, Яра Шахіді черпала натхнення в вікторіанській епосі і мала великий мудборд, Крістен Стюарт додала маскулінних нот у цей образ, а Емму Вотсон просто не впізнати в яскравій рожевій сукні і білому головному уборі, який носили у час Шекспіра.
 

Pirelli ·

Ще в розділі Арт

Популярне