Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь

Літо в Парижі: чим унікальна нова виставка робіт Пікассо

10 травня 2019

Якщо ви вирішили влаштувати собі романтичні літні канікули і вирушити до Парижа, то vogue.ua радить відвідати виставку Picasso, decidedly Mediterranean, щоб дізнатися кілька таємниць про великого художника. Цього літа Національний музей Пікассо в Парижі проллє світло на зв'язок Пікассо із Середземномор'ям. На виставці можна побачити серію мультимедійних творів художника, деякі з них будуть представлені тут вперше.

Пікассо на пляжі в готелі Gonnet et de la Reine Канни, 21 серпня 1965 рік

Picasso, decidedly Mediterranean – виставка, яка відбудеться влітку в Національному музеї Пікассо в Парижі і збере натовпи людей з усього світу на вулиці Торіньї, адже спраглих побачити і відчути себе частиною ще однієї глави з життя великого художника – незліченна кількість. Творчість Пабло Пікассо називають справжнім багатством для великих істориків і мистецтвознавців, адже його роботи – це невичерпний матеріал для вивчення і досліджень. Паризький музей, присвячений творчості маестро, існує з 1985 року. Експозиція музею охоплює весь період творчості художника і налічує понад дві тисячі його робіт: від гравюр і скульптур до найвідоміших картин. Цього разу куратори музею вирішили висвітлити зв'язок між творчістю художника і Середземномор'ям. З морем Пікассо пов'язувало дуже багато, адже перш ніж переїхати в Кот-д'Азур (Франція) він провів багато років серед іспанських портів, де народився і виріс. Виставка розповість про особисті та художні зв'язки художника з морем, про те, яку роль зіграв Середземноморський пейзаж у його творах. Також покажуть архівні фотографії і особисті документи Пікассо, які допоможуть шанувальникам мистецтва взнати улюбленого художника набагато краще. Виставка обіцяє мальовничу подорож у серце творчого генія, роботи якого продовжують надихати і сьогодні.
 

Пабло Пікассо, Faunes et chèvre, Канни, листопад 1959 року
Пабло Пікассо, Corrida au soleil noir, Париж, 7 січня 1946 року
Пабло Пікассо, La Baie de Cannes, Канни, 19 квітня 1958 року
Пабло Пікассо, Deux Baigneurs, 1921 року
Пабло Пікассо, Vieil homme assis Mougins, 26 вересня 1970 року
Пабло Пікассо, Paysage aux bateaux Жуан-ле-Пен, 28 серпня 1930 року
Пабло Пікассо, La Flûte de Pan Antibes, 1923 року

Виставка триватиме з 4 червня до 6 жовтня в Парижі, в Національному музеї Пікассо на вулиці Торіньї, 5.

выставка · искусство ·

Ще в розділі Арт

Популярне