RU UA

Журнал VOGUE

Підписатися
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь

Бліц-інтерв'ю з фотографом Валерією Лазаревою

16 травня 2019

У новому спецпроекті Cartier і Vogue UA дівчина-мультитаскер Валерія Лазарева демонструє кілька своїх граней: перетворюється з фотографа в модель, з фехтувальниці в бізнес-леді. У бліц-інтерв'ю Валерія відповіла на декілька коротких запитань, які доводять, наскільки різноманітним і багатогранним є наше життя сьогодні.
 

Цифра чи плівка?

Знімаю на плівку з 2005 року. Пробувала перейти на цифру, але «не пішло», зникло відчуття «кіно», але може ще випустять якусь суперцифру, кращу, ніж Canon Mark, і дешевшу, ніж Leica S3.

Бути моделлю чи знімати моделей?

Знімати.

Портрети чи пейзажі?

І те, і інше. В основному портрети, але якщо в подорожі бачиш гарний пейзаж, хіба можна його не зняти?
 

Гори чи море?

Чому б їх не поєднати? 

Будинок у передмісті чи пентгаус у центрі міста?

Поки ти молодий, вибір припаде на центр міста, єдине, що люблю бути ближче до землі ... не хотілося б жити вище 4 поверха.
 

МоМА чи Тate?

Не була ще ні там, ні там. Можна сказати, що тільки починаю ходити по музеях, раніше вони у мене асоціювалися з нудними лекціями і спеціальними тканинними тапочками, попередниками бахіл. Але я не прихильник сучасного мистецтва. Скоріше піду в якийсь старовинний музей – замок, де уздовж коридору стоятимуть лицарські обладунки.

Заха Хадід чи Жан Нувель?

Мабуть, Заха. Вона єдина у своєму стилі, назвемо його біоніка, хто настільки широко привніс його в маси. Мені пощастило побувати в її офісі в Лондоні – величезний білий простір, близько 400 архітекторів, окремі студії, де стоять сучасні 3D-сканери. У мене там працюють друзі, у них згуртований інтернаціональний колектив.

Серіали чи фільми?

Фільми. Хоча «Гра престолів» не оминула стороною і мене, останній сезон розбурхує уяву.
 

Працювати наодинці чи працювати в команді?

Наодинці можна зробити тільки маленький проект, якщо проектів 3-5 або один великий, то без команди – нікуди. Це я говорю скоріш про архітектурні проекти (займаюся дизайном), але в великих фотозйомках теж саме.

Чорно-білі фото чи кольорові?

Залежно від кожної конкретної фотографії, буває, що переведеш зйомку в ч/б – і вона померла, а інша – і так, і сяк. Звичайно, іноді ти знімаєш зразу на чорно-білу плівку, і тоді вибору немає. Я, як і багато романтиків, люблю монохром.

Д'Артаньян чи Зорро?

Люблю Дюму.

Їжа чи сон?

Головне, щоб не перед сном).

Чай чи кава?

Лате на ристрето.

Книжка паперова чи електронна?

Електронна, адже читаю переважно не вдома, а радше в залах очікування аеропортів, коли кожен грам на рахунку.
 

Білл Гейтс чи Стів Джобс?

Ілон Маск.

Зйомка у студії чи на локації?

Локація. Дивитися кіно на білому тлі було б нудно.
 

Червоне вино чи ігристе?

Волію не пити.

Архітектура чи живопис?

Архітектура, так вже повелося.

Авангард чи конструктивізм?

Мінімалізм.

Гельмут Ньютон чи Річард Аведон?

Жоден з них не торкнувся мого серця. Я завжди вибираю живих класиків: Пітера Ліндберга, Паоло Роверсі, Енн Лейбовіц, Еллен фон Унверт.
 

Подяка за створення образів моделі – Helen Marlen Group. Розглянути одяг і аксесуари детальніше:

Ще в розділі Арт

Популярне