RU UA

Журнал VOGUE

Підписатися
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь

Bird in Flight оголосили переможців міжнародного фотоконкурсу

05 листопада 2018

Журнал Bird in Flight оголосив переможця міжнародної премії Bird in Flight Prize за новаторський підхід до фотоісторії. Ним став український фотограф і художник Валентин Бо з проектом «Ваш наступний крок – зробити Трансмісію». Валентин виграв головний приз конкурсу – дві тисячі євро. Церемонія нагородження відбулася на ярмарку Photo Kyiv, який тривав у Києві з 1 до 4 листопада.

Фото: Валентин Бо

У своїй роботі Бо звертається до таких соціальних аспектів, як конформність людини, маніпулювання, вдавання і щирість. «Серія є переосмисленням і моєю ілюстрацією світу, в якому співіснують сексуальна розкутість і науково-фантастичне трактування Біблії», – розповідає фотограф. Крім фотографії Бо також працював і зі скульптурою, фотограмметрією, 3D-печаткою і відео.

Фото: Валентин Бо

Всього на конкурс подали 375 заяв з 49 країн. Мета міжнародного фотоконкурсу Bird in Flight Prize – підтримка авторів, які відходять від традиційних образотворчих стандартів і шукають нові форми для розповіді історії.

Ознайомитися з проектом переможця можна за посиланням. 

Ще в розділі Арт

Популярне