Журнал VOGUE

Підписатися
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь

Чому цієї зими нам усім потрібна ванна з імбиром

22 січня 2022

У Китаї упродовж століть приймання гарячої ванни вважалося особливим ритуалом очищення душі й тіла. При цьому, зі слів засновниці бренду натуральної косметики Анни Лам, у холодну пору року неможливо уявити гарячу ванну без додавання імбиру.

Photo: Getty Images

У культурах Азії імбир використовувався тисячоліттями в кулінарії і з лікувальною метою, завдяки його протизапальним, а також таким, що покращують кровообіг і травлення, властивостям. Проте, в холодну пору року волокнистий корінь має куди символічніше значення — окрім природних зігрівальних властивостей, імбир відомий своєю відповідністю традиційній китайській концепції “ці”, що уособлює енергетичну силу, властиву всім живим істотам. Для циркуляції цієї енергії потрібен баланс, відомий як давня філософія "інь" і "янь".

“Зігрівальна температура води й енергія “янь”, яку забезпечує імбир, потрібні у сезон “інь”, — пояснює Лам. — Їжте імбир, пийте чай з імбиром і приймайте ванну з імбиром — робіть усе, щоб повністю зігріти своє тіло, звільнити його від затискачів і дозволити енергії ці циркулювати. В холодну пору року дуже важливо приймати теплу ванну, позаяк цей ритуал допомагає відновити баланс, поліпшує кровообіг і зміцнює імунітет”.

Також треба зазначити, що розслаблювальна ванна перед сном сприяє якісному сну, якого ми так потребуємо в умовах стресу й невизначеності.

Текст: Lauren Valenti
За матеріалами vogue.com

здоров’я ·

Ще в розділі BODY CARE

Популярне