
Новорічні резолюції: як урешті почати практикувати йогу
Йога-тренерка Яна Бородіна розповідає, чому нам всім потрібна йога, і як почати рухатися назустріч собі (або хоча б лежати в потрібному напрямку).
У вихорі активного життя ми ледь встигаємо поступово вирішувати питання. Розставляємо пріоритети — ясна річ, не на користь здоров’я. Кар’єра, гонитва за матеріальним достатком часто впливають на фізичний стан — і перетворюють нас на біороботів, а тим часом психосоматичні затискачі дедалі глибше затягують у зону нескінченних питань до себе.
Потрібна зупинка, яка дасть змогу залишитися наодинці із собою, вирішити невідкладні завдання. Це не так складно й страшно, як може здатися. Особливо, якщо посісти таку позицію: людина — це дім для себе, а тіло — її особистий храм. Практика йоги допоможе відчути приплив нової сили й енергії, незалежно від віку й рівня фізичної підготовки.
Все дуже просто. Завдяки фізичній активності тіло «перезавантажується», рух поліпшує кровообіг і лімфотік, що потрібно для відновлення й оновлення організму. Завдяки дихальним практикам можна увімкнути внутрішній контроль і спокій усіх систем; контроль дихання під час виконання вправ дає змогу зменшити навантаження на серце. Легкість і ясність розуму після виконання пранаями допомагають свіжим поглядом окинути своє життя.
Сур’я-намаскар (або «Привітання сонцю») — це комплекс вправ, який може слугувати повноцінною ранковою гімнастикою. Цю послідовність можна спрощувати, видозмінювати або трансформувати, пропускаючи складні елементи. Сур’я-намаскар може бути і самодостатньою активністю, і доповненням до вже звичних тренувань. Головне, на що потрібно зважати в разі будь-якого фізичного навантаження, — це особисті відчуття. Важливо дихати через ніс і слухати свій організм. Від сур’ї можна відчути сильний пал, а після — наплив сил і гарного настрою. Виконувати сур’ю-намаскар потрібно правильно, щонайменше 2—3 рази на тиждень — це дасть змогу неабияк змінити якість життя.
Ще в розділі Догляд за тілом
Популярне

6 годин сну: корисно чи шкідливо?

Інтервальне голодування: особистий досвід

Фейсбілдинг: що потрібно знати про фітнес для обличчя

Гід наймоднішими джинсами сезону весна-літо 2021

Особистий досвід: як ефективно тренуватися з гумою

Маланка: зйомка українського Vogue в Карпатах

16 серіалів і фільмів, якщо вам сподобалися «Бріджертони»

Гід наймоднішими спідницями сезону весна-літо 2021

Кольоровий денім — головний тренд сезону весна-літо 2021

5 трендів сезону весна-літо 2021, які можна носити вже тепер

Ховаємо щоки: три короткі стрижки для круглого обличчя

11 фільмів, які можуть здобути «Оскара» у 2021 році
Не слідуйте за модою
- відчувайте її
Дякуємо!
На вказану вами адресу було відправлено листа.
Підтвердіть, будь ласка, свою підписку.