
Дихайте глибше: киснева маска Algologie
У зимовий час пік шкіра вимагає більше догляду, трохи більше задоволень. І те, і інше забезпечує киснева маска Algologie.

«Нанести тонким шаром на очищене обличчя і шию, залишити на 10 хвилин, змити». Так звучить інструкція до кисневої відновлювальної маски Algologie. На практиці б'юті-ритуал – набагато цікавіший. Маска – як шампанське для шкіри. Варто нанести її на обличчя, як вона перетворюється у тисячі бульбашок. Вони утворюються, потім лопають – все разом, від чого виникає ласкаве відчуття лоскоту. Це так мило, що настрій піднімається миттєво. Коли гра бульбашок закінчується, треба легко помасажувати шкіру протягом хвилини, залишити ще на 5 хвилин, а потім змити теплою водою. Нехитрий ритуал перетворює шкіру: вона стає прохолодною, оксамитовою і свіжою. З'являється відчуття як після хорошого тренування і прохолодного душу.
У маски є ще один спосіб застосування: в особливих випадках, коли шкіра здається втомленою (наприклад після дня, проведеного в задушливих кімнатах для перемовин або після перельоту) її можна нанести ввечері – і залишити на всю ніч. Мінімалістичний флакон з пластика – компактний і легкий, ідеальний для подорожей.
Ще один випадок, коли маска особливо ефективна, – відновлення після активних процедур (наприклад, пілінгів, мезотерапії, біоревіталізації). Вона загоює мікротравми шкіри, знімає запалення.
У складі маски – Algo4Complex® з пептидами зі стовбурових клітин. Це спеціальна технологія французьких вчених, комплекс з чотирьох видів біоміметичних (близьких шкірі) пептидів. Їх отримують зі стовбурових клітин водоростей і рослин-екстремофілів. Вони живуть у надзвичайних умовах, стійкі до перепадів температур, нестачі вологи, агресії зовнішнього середовища. Algo4Complex® зміцнює захисний бар'єр шкіри і «включає» активний обмін речовин. Мінеральні полімери відповідають за активне насичення киснем і знімають напругу з дрібних м'язів. Натуральні рослинні олії, бурачнику, жожоба, кокоса, – пом'якшують шкіру, роблять її еластичною.
Ще в розділі BODY CARE
Популярне

Світ має знати: як виживають захисники Маріуполя просто зараз

Як правильно говорити українською: позбуваємося росіянізмів

10 документальних фільмів про історію та культуру України

«Я маю танцювати про це»: дівчина, що втратила батька в Ірпені, присвячує йому свій виступ на міжнародних змаганнях

The Rasmus переспівали пісню Stefania українського гурту Kalush Orchestra

10 фільмів про Другу світову війну, які висвітлюють події з різних сторін

Буковинський кептар і гуцульський сердак: все про костюми Kalush orchestra на «Євробаченні – 2022»

Портрет нації: мами-українки на світлинах початку ХХ століття

Kalush Orchestra закликали світ врятувати захисників Маріуполя та Азовсталі

Історія червоної сукні Valentino

Етель Ліліан Войнич – авторка найдосконалішого перекладу «Заповіту» Шевченка

Портрет нації: як жили на Закарпатті 100 років тому
Не слідуйте за модою
- відчувайте її
Дякуємо!
На вказану вами адресу було відправлено листа.
Підтвердіть, будь ласка, свою підписку.