RU UA

Журнал VOGUE

Підписатися
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь

10 ароматів з нотою інжиру

22 вересня 2020

Фруктові, свіжі аромати з нотою інжиру співзвучні сонячному вересню, коли на Середземномор’ї, в Італії й Греції збирають урожай. Vogue UA вибирає найкращі аромати з нотою інжиру, які вже стали класикою.

Інжир — нота життєрадісна. З одного боку, вона має очевидний типово фруктовий, солодкий аспект. З іншого — зелений складник, подібний до свіжості інжирового листя. Якщо зім’яти в руці лист фігового дерева, то відчувається характерний м’який і свіжий зелений аромат. «Округлий», — характеризують його парфумери, — «з лактоновим підтоном» (згадаємо молочко, яке виділяється, коли зриваєш інжир з гілки). До речі, саме зім’явши в руці лист інжиру, Жан-Клод Еллена придумав свій Un Jardin en Méditérranée, що надовго задав планку в індустрії.

«Парфумерні аромати з певною нотою листя або плодів інжиру почали з’являтися порівняно недавно, — каже ольфактолог, парфумер Богдан Зубченко. — Часто парфумери створюють їх на основі речовини Stemone швейцарської компанії Givaudan. Цей інгредієнт має свіжий, зелений, солодко-гіркуватий аромат. Залежно від оточення (зеленого, деревного або лактонового) вони отримують різні грані інжирового аромату — листя і/або плоди різного ступеня стиглості. Аромат інжиру привабливий у парфумерній композиції і сам по собі, і в складі фантазійних ароматів, де часто відіграє важливу роль. Як, наприклад, у моєму улюбленому Ninfeo Mio Annick Goutal.

Ninfeo Mio, Annick Goutal

У цьому ароматі мені ввижаються заплавні луки, тихі заводі з русалками й білими лілеями в зеленому волоссі. А найулюбленіший інжировий — мій must have на літо впродовж кількох років Un Jardin En Mediterranee Hermes. Блискучий,  бадьорливий, елегантний, дуже комфортний, добре відчутний, гарний навіть у спеку».

Un Jardin En Mediterranee, Hermes

Згадуємо найкращі аромати з нотою інжиру: останні новинки (Jo Malone London), недавні релізи (Lancome) і вічну класику (Diptyque).

инжир духи фото
инжир духи фото
инжир духи фото
инжир духи фото
инжир духи фото
инжир духи фото
инжир духи фото
инжир духи фото
инжир духи фото
инжир духи фото

парфум · ароматы · Нішева парфумерія ·

Ще в розділі Парфуми

Популярне