RU UA

Журнал VOGUE

Підписатися
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь

Таємниці перетворення: Рамі Малек – Фредді Мерк'юрі

12 травня 2021

У фільмі «Богемна рапсодія» Рамі Малек перетворився у Фредді Мерк'юрі з такою точністю, що майже лякає. На честь дня народження актора згадуємо одну з головних ролей в його кар'єрі.

Головною по гриму та макіяжу у фільмі призначили володарку і багаторазову номінантку премії BAFTA за найкращий грим, Джен Сьюелл, ту саму візажистку, яка створювала образ Едді Редмейн у фільмах «Дівчина з Данії» і «Всесвіт Стівена Гокінга». Всього в команді гримерів і стилістів по зачісках було 24.

Рамі Малек

В інтерв'ю Variety Джен зізнається, що задовго до зйомок зустрічалася з Рамі Малеком, щоб вивчити його обличчя. А також – з'ясувати, як далеко актор готовий зайти, щоб досягти схожості з Фредді Мерк'юрі. Виявилося, що Малек був готовий на все.

Рамі Малек

В тому числі, на зубні протези, які виготовив Кріс Лайонс. Початковий план полягав в тому, щоб створити зуби того ж розміру, що були у Мерк'юрі. Але з'ясувалося, що вони до невпізнання змінювали обличчя Малека і домінували на ньому. В результаті вдалося створити зуби такого розміру, який мав "достовірний" вигляд.

Фредді Мерк'юрі

Зовнішня схожість Рамі Малека і Фредді Мерк'юрі – беззаперечна, але і відмінностей було безліч: ямочки на щоках, овал обличчя, розмір і форма носа, розмір очей і відстань між ними. Тому Сьюелл довелося створити штучний ніс – для чіткішого перевтілення.

Рамі Малек

Щоденне перетворення актора займало дві години: грим, зміна форми носа, перуки. За них відповідала Алекс Рус («Фантастичні тварини», «Кінгсман», «Лара Крофт, розкрадачка гробниць»). Рус робила і вуса, з якими Рамі з'являється у заключній частині фільму. В інтерв'ю Variety вона розповідає, що переживала, аби вони не відклеїлися від жаркого світла софітів, співу, енергійних рухів і танців. Але все минуло чудово. Хіба що кожен день Рос доводилося щодня чистити їх і фарбувати.

Фредді Мерк'юрі

знаменитості · бьюти-образ · Фредди Меркьюри ·

Ще в розділі Б'юті-гід

Популярне