RU UA

Журнал VOGUE

Підписатися
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь

Наймодніші брови сезону

20 листопада 2021

З’ясовуємо, які брови ми носитимемо в новому сезоні.

Balmain

Брови стали абсолютним б’юті-фетишем останньої декади. З просто брів вони перетворилися на головний елемент образу. Вони були пелехатими й хлоп’ячими, прямими й панівними, густо профарбованими та бездоганно оформленими. Кількість засобів для брів, які заполонили ринок, важко було злічити. Було очевидно, що цей тренд має піти на спад. Власне, так і сталося.

Blumarine

Тепер уже можна жартувати: природа так очистилася, що бровам, нарешті, дозволили рости, як їм заманеться. І частка правди в цьому, безумовно, є. Головна ідея сьогодні — не змінювати форми, кольору або природного напрямку росту брів, намагаючись зробити їх подібними до якихось ідеалів. А дати бровам бути собою, м’яко підкреслюючи й природні особливості.

Drome

Частково знебарвлені, як на показі Drome, або повністю вибілені, як на шоу Giambatista Valli, брови все одно мають максимально природний вигляд.

Giambatista Valli

Отже, можна, нарешті, дати їм спокій, дозволити рости, як їм заманеться — і подивитися, що із цього вийде. Можливо, задум природи щодо наших брів був не такий уже й поганий.

Ports 1961

Найважче в усьому цьому — припинити діяти за інерцією. Брови так довго були об’єктом нашого б’юті-культу, що змістити фокус буде справді непросто.

Kenzo

Ще в розділі Б'юті-гід

Популярне