Чому кокосове масло небезпечне для здоров'я?

11 листопада 2018

Колись проголошений суперфудом, тепер цей продукт прирівнюють до отрути за мірою шкоди для організму. Що ж сталося з кокосовим маслом?

Getty

Текст: Lisa Niven-Phillips

Чиста отрута. Так професор Гарварду, доктор Карін Міхелс, назвала кокосове масло у своїй лекції з досить яскравою назвою Coconut Oil and Other Nutritional Errors ( «Кокосове масло та інші харчові помилки»), яка потрапила в заголовки новин і отримала мільйони переглядів на YouTube. Так, кокосове масло суперфуд, оголошений Святим Граалем здоров'я, краси і благополуччя, впав з небес на землю та втратив любов споживачів.

Використання кокосового масла через його корисні компоненти і дебати навколо його статусу суперфуду не нові. Розмови про його чудесні властивості у велнес-ком'юніті почалися за кілька років до повномасштабного буму на кокосове масло, який трапився 2015 року. У книгах того періоду, що представили фуд-блогери Deliciously Ella, Амелія Фрір і Мадлен Шоу, описані переваги кокосового масла, а продажі продукту у США виросли на 38,8%, за даними аналітичної компанії Spins. Рецепти, які пропагують його використання у всьому: від спагеті карбонара до смаженої курки, завоювали серця, а мода додавати кокосове масло в каву зародилася на підставі міфу про те, що воно прискорює метаболізм і зміцнює імунну систему. Ось так просто!

"Отруйні" коментарі Міхелс основані на тому, що в кокосовій олії висока частка насичених жирів, які, як відомо, підвищують рівень холестерину і, отже, ризик серцевих захворювань. Міф про те, що ложка кокосового масла в день відкладе візити до лікаря, схоже, і справді розвінчаний. «Оскільки кокосове масло підвищує рівень "поганого" холестерину, що є причиною серцево-судинних захворювань, і не має доведених сприятливих ефектів, ми радимо не використовувати кокосове масло», заявили в Американській кардіологічній асоціації. Британський фонд харчування 2016 року погодився з цим у своєму звіті. «Якщо вам подобається смак кокосового масла, то включайте його в раціон, але не у великій кількості і не часто», йдеться у ньому. «Кокосове масло багате насиченими жирами. Британські і великі міжнародні організації охорони здоров'я підсумували, що існує зв'язок між споживанням насичених жирів, підвищенням рівня холестерину в крові і підвищеним ризиком серцевих захворювань. Це призвело до того, що зараз організації охорони здоров'я по всьому світу радять скорочувати споживання насичених жирів і замінювати їх невеликою кількістю ненасичених жирів».

Шеф-кухарі в усьому світі зітхнули з полегшенням. 2017 року, коли ми говорили про рух за здорове харчування, кухар і телеведуча Джізі Ерскін озвучила, що гурмани відмовляються слідувати повальній моді на вживання кокосового масла. «Найбільше претензій у мене до кокосового масла: люди тикають його буквально всюди,  їм сказали, що воно корисніше від інших», говорить вона. «Якщо я готую італійську страву, то використовую оливкову олію. Кокосове масло в болоньєзі? - Ну ні. Все буде зі смаком кокоса».

Незважаючи на те, що статус кокосового масла як суперфуду похитнувся, його поставила під сумнів чи не кожна організація охорони здоров'я планети,  воно все ще, схоже, впливає на нас. Ось чому коментарі Міхелс стали вірусними: коли хтось прямо в очі заявляє, що улюблений здоровий продукт насправді корисний,а до того ж може завдати шкоди, то це вражає значно сильніше, ніж ще один офіційний звіт.

Ясна річ, одержимість кокосовим маслом поширилася далеко за межі наших кухонь. Як і у випадку з іншими сумнівними велнес-трендами, тут має сенс звернутися до ресурсу Goop, заснованому Гвінет Пелтроу. Він звеличує переваги кокосового масла в будь-яких проявах від зволожуючого крему для тіла і засобів для зняття макіяжу до інтимного мастила. На Goop також продається набір із «лужним кокосовим маслом холодного віджиму» для полоскання рота. Ця техніка, призначена для відбілювання зубів і очистки  ротової порожнини, пережила бум не так давно, а сама Пелтроу згадувала, що кокосові полоскання невід'ємна частина її б'юті-ритуалу, частина її особистого режиму краси. У вихвалянні кокосового масла як геніального б'юті-засобу Goop не самотній: маслу присвячена неймовірна кількість колонок.

Як засіб для зняття макіяжу кокосове масло дійсно непогано справляється, як, втім, і всі масла. Але особисто я воліла б використовувати спеціальний продукт на масляній основі. Особливо у випадку з демакіяжем очей абсолютно точно зупинилася б на двофазному засобі. Але я, звичайно, розумію і прихильників кокосового масла: воно коштує дешево, діє швидко, пахне шоколадкою Bounty. В ролі зволожувача я б точно його не вибрала. Можливо, тим, у кого крихітні пори, воно і підійде (у мене є кілька друзів, які його люблять). Але тим, хто схильний до акне, треба забути про нього раз і назавжди. Воно комедогенне, і варто йому потрапити в пори, як витягти його звідти буде тим ще завданням. Існує безліч масел, які значно краще впораються з доглядом за шкірою. Щодо використання його в якості масла для тіла, я впевнена: більше користі принесе хороший крем. Та й ціна його не сильно різнитиметься з ціною кокосового масла холодного віджиму з позначкою 'virgin, organic, raw'. А що стосується застосування його як лубриканта ... Просто забудьте.

За матеріалами vogue.co.uk 

здорове харчування · здоров’я ·

Ще в розділі Б'юті-гід

Популярне