RU UA

Журнал VOGUE

Підписатися
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь

Кейт Вінслет — нова глобальна амбасадорка L'Oréal Paris

04 червня 2021

Британська актриса Кейт Вінслет стала новою глобальною амбасадоркою косметичного бренду L'Oréal Paris. Як каже міжнародна президентка марки Дельфіна Віг’є-Оваса: «Кейт Вінслет — справжня ікона, як у кіно, так і в житті. Вона — сильна жінка. Завдяки своєму таланту поширювати історії жінок і підтримувати тих, хто позбавлений голосу, Кейт поділяє нашу місію в L'Oréal Paris — допомогти жінкам усвідомити свою цінність, оспівати свою красу й зважитися бути самими собою». Тепер актриса доєдналася до команди зіркових амбасадорів французького бренду, серед яких Селін Діон, Джейн Фонда, Ель Фаннінг, Ембер Герд, Су Джу Парк і Лія Кебеде.

Кейт Вінслет

«Знадобилося багато зусиль, щоб сягнути краю, коли я не вибачаюся за те, ким я є, і приймаю свої вади. Я радо приєдналася до сестринства L'Oréal Paris, щоб сказати: потрібні мужність і сила, щоб повірити: ви гідні цього», — каже Кейт Вінслет.

Кейт Вінслет

рекламная кампания ·

Ще в розділі Б'юті-гід

Популярне