Роберт Редфорд та його ідеальний гардероб з 1970-х

Актор Роберт Редфорд – одна з живих голлівудських легенд. У його акторському доробку знімання з такими зірками, як Барбара Стрейзанд та Міа Ферроу, а на полиці стоять премії "Оскар" і за яскраві ролі, і за режисерську діяльність. Крім того, Роберт Редфорд, якому сьогодні виповнюється 86 років, завжди був неймовірним модником. Проте з особливою цікавістю хочеться розглядати його фотографії з 1970-х – він з особливим шиком умів носити речі, які є актуальними й сьогодні.

Роберт Редфорд
Лаконічна водолазка

Лаконічна водолазка – вічна класика, що мала актуальний вигляд і в 1970-х, і сьогодні. В архівах збереглося безліч світлин Роберта Редфорда в чорних, червоних чи білих гольфах. Актор носив їх як самостійно, так і в парі з піджаками.

Роберт Редфорд
Роберт Редфорд
Вельвет

Герой Роберта Редфорда не знімав вельветового бежевого піджака у фільмі "Вся президентська рать", поєднуючи його з картатою сорочкою та широкою темною краваткою. Любив цей м’який матеріал актор і в реальному житті – на деяких портретах з 1970-х він позує саме в коричневому вельветовому піджаку.

Роберт Редфорд
Роберт Редфорд
Штани кльош

Штани, що розширюються донизу – один з головних маркерів моди 1970-х. Його з однаковою пристрастю носили і шанувальники стилю диско, і поціновувачі стриманіших образів. Редфорд також не відмовлявся від цієї речі.

Роберт Редфорд
Роберт Редфорд
Метелики

Редфорд – суперзірка, тож у його житті завжди було місце червоним доріжкам. Для найвідповідальніших виходів актор здебільшого вибирав класику, але іноді навіть її обігравав ненудно – замість традиційного метелика вибирав щось цікавіше.

Роберт Редфорд
Роберт Редфорд
Кантрі-стиль

У драмі "Електричний вершник" Роберт Редфорд приміряв кантрі-стиль, який лише додатково підкреслював його мужній характер. У повсякденному житті він потім також не раз використовував його елементи – шкіряний верхній одяг або стилізовані сорочки.

Роберт Редфорд
Роберт Редфорд

Не следуй за модой — ощущай её

Подписаться

Еще в разделе

Популярное на VOGUE

Продолжая просмотр сайта, вы соглашаетесь с тем, что ознакомились с обновленной политикой конфиденциальности и соглашаетесь на использование файлов cookie.